1. Новини Закарпаття

Особливості квест-кімнат

На даний час практично у кожному місті відкриваються нові види розваг, які подобаються як дітям, так і дорослим. Особливо різноманітні види відпочинку можна знайти у великих містах, таких як Київ, Львів, Одеса, Харків та інші. Перейшовши за цим посиланням кожен користувач знайде гарний вид розваг для себе.

Що собою представляють квест-кімнати

За останній час велику популярність отримали квест-кімнати. Вони як і лазертаг, відносно недавно поповнили вітчизняний ринок розваг, проте за короткий період свого існування вже набрали велику кількість шанувальників.

Квеструм представляє собою інтелектуальну гру, де потрібно використовувати логічне мислення. Зазвичай умови в такій грі доволі прості: невелику групу людей (від 2 до 5), закривають у кімнаті або у цілому приміщенні. За певний проміжок часу (стандартно це 60 хвилин), гравці повинні вибратись із кімнати, знайшовши потрібні двері та ключ.

Щоб знайти вихід із кімнати, команда повинна вирішувати різноманітні задачі, які дозволять колективу рухатися далі. Головний елемент – ключ від дверей.

На даний час у Львові є велика кількість різних квест-кімнат, які відрізняються по сюжету, рівню та вартості. Головна перевага таких розваг – унікальність та оригінальність кожної кімнати.Навіть якщо користувачі вже пройшли велику кількість кімнат, то їм все одно буде цікаво перевірити свої навички уже на новій унікальній локації.

Переваги квест-кімнат:

  • Атмосфера.
  • Цікаві логічні задачі.
  • Відносно недорога вартість.

Особливості гри

Як уже говорилось раніше, основна задача в квест-кімнаті – знайти ключ та вибратися з закритого приміщення. Щоб це зробити потрібно буде увімкнути логічне мислення та бути максимально уважним, бо різні підказки зазвичай розташовані по всьому приміщенню. Однак треба пам’ятати, що на проходження всіх задач дається певний проміжок часу. Якщо команда не змогла вибратися за цей час, то нічого страшного в цьому немає, бо їх потім випустять організатори. Подивитися види квест-кімнат у Львові і їх деталі тут.