1. Новини Закарпаття

Будівництво автомобільної дороги державного значення в Дніпропетровській області

Якість доріг в Україні на даний час явно потребує гарного ремонту. На прозоро майданчики відносно недавно з’явився тендер на будівництво нової дороги державного значення. Це означає, що можливо в найближчі роки дорога на цьому відрізку буде в гарному стані.

Особливості тендеру

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області вирішила покращити якість дорожнього покриття, тим самим сформувала та відкрила тендер на будівництво автомобільної дороги державного призначення, яка проходить наступним маршрутом: Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка від с. Лобойківка до межі Дніпропетровської області.

У цю закупівлю відносять не тільки ремонт основної дороги, але і будівництво трубопроводів, ліній зв’язку електропередач та інше. На здійснення всіх робіт служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області планує витратити 410 819 538 грн.

Згідно з тендерною документацією, основний аукціон планують розпочати у кінці квітня 2020 року. План буде діяти весь 2020 рік. Статус заяви – оголошений тендер.

Треба зазначити, що вартість участі повністю залежить від бюджету лоту.

Вартість нараховується наступним чином:

  • Бюджет лоту до 20 000 грн – 17 грн участь. До 50 000 грн – 119 грн.
  • До 200 000 – 340 грн.
  • До 1 млн. грн – 510 грн.
  • До 4 млн. грн – 1 700 грн.
  • Від 4 млн. грн – 3 400 грн.

Щоб дійсно переконатися в правильності участі, перед подачею пропозиції можна ознайомитися з тендерною документацією. Перевірка усіх документів перед подачею гарантує захист пропозиції від відхилення. Досвідчений юрист майданчика знайде усі недоліки та проблемні місця і напише рекомендації по їх виправленню. Після того як всі недоліки будуть виправлені, спеціаліст ще раз перевірить документ.

Щоб замовити перевірку документів, в з’явившомуся вікні потрібно ввести своє ім’я та номер телефону. Після того як буде надана юридична допомога, замовника сповістять про результати.