1. Новини Закарпаття

Як відбувається хімчистка килимів

Коли килим від довгої експлуатації починає потребувати ґрунтовної чистки, перед багатьма стоїть проблема: почистити килим самому або довірити фахівцеві цю складну процедуру.

Хімчистка килимів з вивезенням

У професійну хімчистку здають килими з забрудненнями високою і середньої складності. Або ж коли у килима з'являється неприємний запах - таке буває у випадках, якщо в ворсі заводиться цвіль або інші мікроорганізми, або ж коли в ньому накопичується занадто багато пилу і бруду.

Багато людей шкодують грошей і часу і намагаються не звертатися до професіоналів, намагаючись впоратися з забрудненнями власними силами. Часто це призводить до плачевного результату, так як не всі хімічні мийні засоби підходять до певних видів килимів, особливо часто різні проблеми виникають, коли справа стосується натуральних килимів. Якщо ви не знаєте точно, що робити, то не скупіться звертатися в спеціальну службу, тим більше, що зараз вони надають послуги з виїздом на будинок.

Хімчистка килимів у Львові

Проаналізувавши ринок послуг з чистки килимів у Львові спеціалістами, ми зробили висновок, що вимогам за ціною, якості, відгуках найкраще відповідає клінінгова компанія “CarpetClean.pro”. Вартість хімчистки килимових покриттів залежить від:

 • складності забруднення та його площі;
 • матеріалу, з якого виготовлений килим.

Але витрати окупаються при розрахунках, що при самостійному чищенні ви цілком можете повністю зіпсувати свій виріб.

Етапи очищення килима від CarpetClean.pro

Робота фахівців з хімічного чищення килимів складається з декількох етапів:

 1. Загальне очищення із застосуванням спеціальних засобів побутової хімії.
 2. Використання професійних засобів для виведення плям і технологій заморозки для видалення старого бруду і плям.
 3. Видалення залишків хімічних речовин, які використовувалися для очищення.

Додаткові процедури:

 • дезодорування (при цьому використовуються інтер'єрні аромати, здатні видалити неприємні запахи на довгий час);
 • обробка антистатиком (використовується для килимів і м'яких меблів, засіб повністю прибирає статичну електрику, яке притягує пил);
 • просочення захисними засобами (застосовується до оббивки диванів, крісел і до килимів, це уповільнює старіння і знос матеріалів).
 • Spot and Stain Remover (вироблено в Великобританії) і Professional Spot Lifter (в США) - відносяться до універсального типу очищувачів, які застосовуються для роботи зі стійкими плямами і забрудненнями. По суті, є композицією з реактивів високої концентрації, використовуються для роботи з килимами та м'якими меблями.
 • Urine Contamination Treatment і Kill Odor Citrus - засоби, призначені для усунення неприємних запахів, в тому числі і запаху сечі. Використовуються як для м'яких меблів, так і для килимів.
 • Liqua Gel (США), Gumex (Швейцарія) - вельми ефективні розчинники на органічній основі, зроблені у вигляді гелів. З їх допомогою з килимів і м'яких меблів виводяться плями жиру, смоли, клею і жувальних гумок.
 • Leather Cleaner і Leather Cleaner & Conditioner - засоби для роботи зі шкіряними меблями, які виробляються в Америці. Засоби розроблені на основі натуральних відновлювачів і використовуються для пом'якшення і кондиціонування шкіряних покриттів, так само захищають поверхні від сонячного вигоряння.
 • Karcher RM 760 - універсальний засіб, вироблений в Німеччині, виготовлений у вигляді порошку і поставляється в місткостях об'ємом 800 грамів і 10 кілограмів. Призначений для комплексного чищення килимів і м'яких меблів екстракторним способом, без використання відбілювачів.
 • Karcher RM 760 - засіб для виведення плям з Америки, який може вивести з будь-якої поверхні плями фарби, смоли, масла, сажі, чорнила і фломастерів. Однак призначений для поверхонь, які захищені від впливу барвників.

Засоби для хімчистки килимів, які використовує CarpetClean.pro

Суха хімчистка килимів

Не всі ворсові килими можна чистити звичним способом. Наприклад, вироби з натуральних матеріалів можуть деформуватися при тривалому контакті з водою і неправильній сушці. В цьому випадку вибрати суху чистку килимів. Мийний склад схожий на порошок, гранули якого просочені спеціальним складом, що розчиняють забруднення. Щоб не мати проблем при чистці килимів, звертайтеся у професійну хімчистку «CarpetClean.pro». Номер телефону у Львові - +38 098 795 07 00.