1. Новини Закарпаття

Поєднання горизонтальних і вертикальних жалюзі в інтер'єрі

У сучасному інтер'єрі дуже популярно використовувати різні матеріали і фактури для цікавого декору вікон. Поєднання вертикальних або горизонтальних жалюзі з тканинними шторами є хорошою ідеєю для зручності і створення в кімнаті затишку.

Для того, щоб правильно використовувати такий тандем для вікон потрібно визначитися з:

  1. Функціональним призначенням приміщення.
  2. Поєднанням кольору інтер'єру і декору вікна.
  3. Основним завданням оформлення віконного отвору.
  4. Довжиною сонцезахисних конструкцій.

Для кожного приміщення потрібно індивідуально підбирати поєднання жалюзі і штор.

Декорування кухні

Це приміщення повинно бути одночасно функціональним і затишним. Для декору вікон важливо вибирати жалюзі і штори з таких матеріалів, які будуть легко чиститься, оскільки під час готування жир і волога буде осідати на тканини. Виходячи з цього, краще віддати перевагу вертикальним або горизонтальним конструкціям виконаним з алюмінію. Ще одним аргументом на користь металевих жалюзі є їх жароміцність. Їх можна сміливо встановлювати навіть поблизу плити, не боячись за пожежну безпеку. Конструкцію можна монтувати як у віконний отвір, так і на раму. Це дозволить краще регулювати ступінь освітленості в кімнаті. А для того, щоб візуально об'єднати вікно і простір кухні, можна додатково оформити отвір легкими шторами з органзи або тюлю.

Декорування вітальні

Для вітальні, в якій збирається вся родина, дуже важливо створити атмосферу затишку і комфорту. Вертикальні жалюзі з тканини або горизонтальні дерев'яні конструкції добре поєднуються з важкими щільними портьєрами. Для того, щоб декор вікна гармоніював із загальним стилем вітальні, вибирайте колір полотна з урахуванням загальної колірної гами інтер'єру. Можна поекспериментувати з різними матеріалами та фактурами, щоб зробити інтер'єр унікальним і цікавим.

Декорування кабінету

У цій кімнаті повинна бути максимально сприятливий клімат для того щоб можна було зосередитися на робочому процесі і проводити ділові зустрічі. Основним завданням оформлення вікон в кабінеті є захист від сторонніх поглядів і створення оптимального освітлення для робочого процесу. З цим впораються горизонтальні жалюзі з дерева в поєднанні з щільними портьєрами стриманого кольору. Також можна декорувати вікна мультифактурні жалюзі в пастельних або коричневих тонах. Їх теж можна поєднувати з портьєрами.