1. Новини Закарпаття

Дитячі ортопедичні матраци. Яким повинен бути правильний дитячий матрац?

Від якості сну залежить практично все: самопочуття, настрій, працездатність. Причому відноситься це не тільки до дорослих, але і до дітей. Відпочинок на незручному ліжку здатний позбавити малюка можливості виспатися, що неминуче призводить до сліз і капризів.

 Як відомо, діти шкільного віку просиджують за партами довгі години. У зв'язку з тим, що в дитячому віці хребетний стовп ще не сформований, його необхідно забезпечити повноцінним відпочинком. Дорослим слід з усією уважністю підійти до питання організації спального місця дитини. Найважливіший крок - покупка ортопедичного матраца.

Інтернет магазин magdek.com.ua пропонує купити дитячі матраци в безмежному асортименті, розгубитися в якому може кожен. Як не помилитися з покупкою і вибрати для дитини найбільш підходящу модель? Щоб відповісти на це питання, для початку варто ознайомитися з базовими критеріями вибору дитячого матраца.

Яким повинен бути правильний дитячий матрац?

Якщо бути ще точніше, якими характеристиками він повинен володіти? У спробі дати відповідь більшість покупців приходять в замішання. Фахівці приходять на допомогу і дають базові рекомендації щодо вибору дитячого матраца:

  • Тип пристрою виробу багато в чому залежить від активності малюка. Якщо він проявляє велику активність, краще зупинити вибір на безпружинному матраці. Такий виріб спокійно витримає гри, супроводжувані стрибками на ліжку. Пружинні варіанти для таких забав не призначені і можуть швидко прийти в непридатність.
  • Якщо ви віддаєте перевагу пружинні матраци, пам'ятайте: переплачувати за високу щільність пружин на квадратний метр безглуздо. Стандартної щільності в 220 шт/м2 дитині більш ніж достатньо. Причина тому - мала вага дитини, який не дозволяє пружинам розкрити всі закладені в них властивості.
  • Виробники пропонують вироби різного ступеня жорсткості. Якщо у дитини немає проблем зі спиною, можна вибрати для нього матрац середньої або помірної жорсткості. Як правило, виробником вказується гранична вага, на який розраховано виріб. Дану інформацію варто взяти до уваги.
  • Зовнішнє покриття детскоіх моделей має бути виконано з натуральних, екологічно чистих матеріалів, які не здатні викликати алергію або подразнення шкіри.
  • Щоб дитині було тепло в холодну пору року, краще вибирати матраци з вовняним покриттям на зовнішній стороні чохла.
  • Для дітей рекомендується купувати варіанти зі знімними чохлами. Такий вибір істотно полегшить догляд за виробом.
  • Перед покупкою ортопедичного матраца не забудьте зняти мірки з дитячого ліжка. Це вкрай важливо, адже матрац повинен лягти в каркас ліжка максимально щільно. Дана вимога продиктована не тільки естетикою, але й правилами безпеки. Розбіжність за розмірами часто призводить до зісковзуванню матраца з ліжка, що загрожує для дитини всілякими травмами.
  • Сучасні виробники ортопедичних ліжок відповідально підходять до вибору матеріалів виготовлення. Сировина проходить найсуворішу перевірку і багатоетапну обробку, тому про безпеку готового виробу можна не хвилюватися. Самі нешкідливі матеріали для дитини - натуральна бавовна, койра кокоса, кінський волос, струттофайбер, латекс. Вони відповідають міжнародним стандартам екологічності і не здатні нашкодити здоров'ю малюка.