1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ужгородські будівельники отримали професійну премію

21.01.2020 16:47 Новини партнерів ПРОМО

У січні підведені підсумки відбору всеукраїнської премії «Український Будівельний Олімп - 2019». Ужгородські ЖК «Паннонія» та забудовник Traksler Development відзначені професійною нагородою.

У січні підведені підсумки відбору всеукраїнської премії «Український Будівельний Олімп - 2019». Ужгородські ЖК «Паннонія» та забудовник Traksler Development відзначені професійною нагородою.

Компанія Traksler Development вже більше 10-ти років успішно будує і здає житло, яке відрізняється практичністю, продуманістю деталей, комфортом, довговічністю і користується незмінним попитом у жителів Закарпаття. На рахунку компанії кілька побудованих в Ужгороді житлових комплексів, основними характеристиками яких є надійність, практичність і функціональність:

ЖК «Едельвейс» - комфортне сучасне житло, побудоване з використанням якісних матеріалів в екологічно чистому районі міста; в комплексі є квартири з власним газоном (на першому поверсі), квартири з мансардою, затишний двір з гаражами і паркомісцями.

ЖК «Вишневий сад» - комплекс розташований в тихому районі міста і відрізняється великим вибором квартир, індивідуальними плануваннями і власною інфраструктурою;

ЖК в провулку Шевченка - комплекс з житловими та комерційними приміщеннями розташований в одному з найбільш зручних районів Ужгорода і вдало інтегрований в розвинену міську інфраструктуру;

ЖК "Вишневий" - доступне екологічне житло для молоді та молодих сімей.

Зараз компанія Traksler Development розробляє новий масштабний будівельний проект і за підсумками відбору в 2019 р премійована в номінації «Регіональний забудовник року».

ЖК «Паннонія» малоквартирний клубний будинок європейського типу будується поруч з історичним центром Ужгорода з керамічний цегли, з утепленням. Комплекс зводиться за індивідуальним проектом з використанням сучасних технологій і відрізняється елегатним архітектурним стилем, ергономічними плануваннями, новітніми оздоблювальними матеріалами. Серед переваг цього житла - зручна транспортна розв'язка, інтегрованість у міську інфраструктуру, можливість перепланування квартир, відеоспостереження і домофон. Комплекс відрізняється високим рівнем якості та благоустрою, а також максимально комфортними умовами для життя і відпочинку.

За підсумками відбору серед вітчизняних новобудов ЖК "Паннонія" відзначений премією «Український Будівельний Олімп-2019» в номінації «Європейський рівень життя і комфорту».

Експертна Рада премії «Український Будівельний Олімп» щорічно оцінює і вибирає кращі об'єкти, компанії, бренди, проекти. До його складу входять представники професійних галузевих асоціацій. Основними критеріями відбору є:

• репутація компанії в професійному співтоваристві,

• інновації, технічні та технологічні нововведення,

• виконання зобов'язань перед клієнтами,

• нові програми, продукти, об'єкти,

• якість сервісу і робіт.

 Премією «Український Будівельний Олімп», заснованої в 2006 році, щорічно відзначаються найбільш значущі будівельні проекти, компанії, бренди. Детальніше про методику та результати відбору читайте на офіційному порталі Business Olimp Awards www.olimpawards.org

Читайте на ГК:За добу в Ужгороді зафіксували рекордну кількість інфікованих коронарвірусом
Читайте на ГК:В Ужгороді розпочався ЧЕНДЕЙФЕСТ-2021
Читайте на ГК:Ужгородські патрульні відмовили чоловіка від вчинення самогубства (ВІДЕО)
загрузка...