1. Новини Закарпаття

Лікарі назвали 5 препаратів, які мають бути в кожній аптечці

Лікарі назвали 5 препаратів, які мають бути в кожній аптечці

Звісно, краще проконсультуватись з лікарем. Та буваю ситуації, коли це неможливо – наприклад, під час поїздки.

 


Відпустка закордоном часто супроводжується змінами клімату, що призводить до розладів шлунку. Для цього під рукою завжди повинна бути Смекта. У переважній більшості випадків усунення непроханих гостей з кишечника за допомогою лікарських засобів небезпечне тим, що організм зневоднюється. Основним компонентом Смекти є природний мінерал - глина. Препарат вбирає в себе віруси, токсини і бактерії. При цьому він має місцеву дію. Ліки сприяють відновленню нормальної мікрофлори кишечника, збагачує організм необхідними мінералами.

  

Нежить застав зненацька? Завжди зберігайте в аптечці Синупрет Біонорика. Випускається в формі таблеток або крапель. Приймати доцільно за появи перших симптомів. Синупрет не дає вірусу закріпитися на слизовій і розмножитися, а це оберігає від подальших ускладнень. Рослинний склад комплексного препарату дозволяє застосовувати його дітям з 2 років (Синупрет сироп).

 


 


Раптово виник біль в спині або попереку, зубний біль, або біль після травм? Це види гострого болю, які не потрібно терпіти і з якими можна впоратися за допомогою препарату Нурофен. Він діє вже через 10 хвилин. Також, Нурофен швидко знімає жар та має протизапальну дію. Для дітей є спеціальна форма – сироп.

 


Цистит – вічний супутник переохолодження. Промочили ноги або не встигли змінити мокрий купальник – і готово: часті позиви в туалет, різі, каламутна сеча, іноді підвищення температури. Для таких випадків є Канефрон. Рослинний комплексний препарат, у складі якого є екстракт розмарину, знімає запалення, має сечогінну дію. Якщо почати приймати Канефрон при перших симптомах циститу, можна уникнути застосування профільних антибіотиків. Незамінний в закордонних поїздках, оскільки в Європі без рецепта лікаря і страховки складно купити ліки від циститу.

 


Антисептик також повинен бути в будь-якій домашній аптечці. Хлоргексидин використовують для обробки ран, дезінфекції. Важливо, що препарат не пече – прийнятний варіант для тих, в кого є діти. При ранках в ротовій порожнині Хлоргексидин можна використовувати для полоскання.

Источник: https://www.prosvit.org.ua/?p=7479