1. Новини Закарпаття

Особливості освітлення лазні та сауни

При установці освітлювальних приладів в сауні слід враховувати факт їх експлуатації в умовах з підвищеною вологістю.

Освітлення в лазнях і саунах має підвищувати комфортність водних процедур. Але при цьому слід враховувати те, що освітлювальні прилади будуть постійно експлуатуватися в умовах підвищеної вологості, а значить, повинні бути надійно захищені. Світильники для лазні та сауни повинні не тільки відповідати дизайну інтер'єру, але і відрізнятися надійністю і безпекою. У величезній різноманітності вони представлені в інтернет-магазині LedFactor тут https://ledfactor.ua/ .

Слід пам'ятати про те, що в парильні поєднується висока вологість і температура. Тому вибираючи освітлювальні прилади важливо виключити ризик загорянь і коротких замикань. Це означає, проводка повинна надійно захищатися від вологості спеціальними складами, які допоможуть запобігти потраплянню вологи на оголені дроти. Причому цілісність покриття потрібно постійно відстежувати. Найменше його пошкодження може призвести до непередбачуваних наслідків.

При виборі світильників важливо забезпечити комфортний рівень освітленості, адже лазня сауна - це місце, де потрібно розслабитися і повноцінно відпочити. Встановивши протитуманний світильник в парилку, можна забезпечити кращу видимість. Це дозволить гарантувати безпеку, бо навіть в клубах пара ніхто не наткнеться на стіну або на будь-які предметі в приміщенні.

Освітлення світлодіодами

Сьогодні все частіше для освітлення лазень і саун використовуються світлодіоди. У величезній різноманітності такі освітлювальні прилади представлені тут https://ledfactor.ua/ blog / kak-sdelat-osveshchenie-dlya-bani-sauny-parnoy-ili-hamama .

Світлодіоди - це економічні освітлювальні прилади, тому при їх використанні можна мінімізувати витрати електроенергії. Крім того даний вид підсвічування функціонує при низькій напрузі. Ця гарантує безпеку їх використання в приміщенні з високою вологістю і температурою. Також багато світлодіоди несприйнятливі до впливу вологи. Даний показник відображається маркуванням IP65, IP67 і IP68.

Світлодіоди дозволяють втілювати оригінальні дизайнерські рішення. Рекомендується проектувати підсвічування для кожного приміщення лазні і сауни окремо. Крім того для кольорових світлодіодів краще використовувати схему підключення стрічка-контролер-блок живлення. Це дозволить керувати кольором світла і створювати цікаві ефекти.

Світлодіоди, незважаючи на функціонування при малій потужності, забезпечують різкий і яскраве світло. Тому слід встановлювати розсікачі світла. Також можна розташовувати їх, таким чином, сауна висвітлювалася відбитим від стін світлом. Обов'язково необхідно заізолювати місця з'єднання світлодіода і дрота. Для цього зазвичай використовується спеціальна пластикова трубка, яка розплавляється за допомогою будівельного фена. Правильно встановлені світлодіоди характеризуються довговічністю при відсутності стрибків у мережі. Освітлювальні прилади в лазні і сауні можуть працювати приблизно 50-70 тисяч годин.

загрузка...