1. Новини Закарпаття

Виклик терапевта додому

Виклик терапевта додому - зручна альтернатива прийому у лікаря в  міській поліклініці.

Якщо знадобилася лікарська допомога внаслідок застуди або вірусної інфекції, то замість того, щоб стояти в чергах в поліклініці, краще замовити виклик терапевта додому . В цьому випадку можна буде отримати якісну медичну допомогу, не виходячи за межі власної квартири.

Перш за все, ця послуга зручна тим, що доктор приїжджає за викликом в зручний час в будь-який день тижня. Це означає: якщо симптоми хвороби яскраво виражені та необхідно провести  термінове лікування, то можна отримати негайну допомогу навіть у вихідний день. Крім того не потрібно буде контактувати з хворими людьми в поліклініці.

Сьогодні терапевт, який приїжджає на виклик, має все необхідне обладнання для постановки діагнозу. При відвідуванні лікаря можна розраховувати на грамотну консультацію та призначення, що стосуються лікування. Також можна буде здати аналізи в максимально комфортних домашніх умовах з метою уточнення діагнозу.

Лікар при необхідності швидко оформить листок непрацездатності, який буде мати законну силу. Дана послуга дуже зручна для іногородніх, які можуть розраховувати на    допомогу в медичному закладі тільки за місцем реєстрації.

У поліклініці на обслуговування одного пацієнта терапевту відводиться лімітований час. Тому фахівець просто змушений поспішати, а значить, не завжди у нього є можливість відповісти докладно на всі виниклі питання. При відвідуванні пацієнта на дому доктор приділяє пацієнтові більше часу.

Приводом для виклику терапевта додому є лихоманка, кашель та підвищення температури. При наявності таких симптомів небажано відвідувати медичний заклад, так як стан може погіршитися, а значить, лікування буде більш тривалим і складним. Зазвичай, при застуді необхідний постільний режим з перших днів хвороби.

Терапевти, які виїжджають додому по виклику володіють величезним досвідом. Вони практикують індивідуальний підхід і здатні врахувати всі індивідуальні особливості організму пацієнта після грамотного огляду. При необхідності фахівці завжди рекомендують пройти додаткове обстеження, наприклад, УЗІ. Також терапевт обов'язково проконсультує про те, які потрібні реабілітаційні заходи після хвороби, щоб швидше відновитися.