1. Новини Закарпаття

3 найпопулярніших питання про дивани

Сьогодні такий елемент меблі, як диван зустрічається навіть у кімнатах гуртожитку, не кажучи вже про власні квартири та будинки. Насправді, диван є досить універсальним елементом меблі, адже на ньому можливо як просто посидіти, провести час з рідними, так навіть й поспати, якщо його розміри та конструкція дозволяють це зробити.

Вибір таких меблів — справа не важка, але якщо брати до уваги всі сучасні пропозиції виробників то виявляється, що обрати ті самі дивани, що будуть влучними за всіма критеріями не так вже й просто. Експерти меблевого інтернет-магазину mebelok відповідають на найбільш популярні питання користувачів, щодо вибору дивану.

Наповнення дивана: пінополіуретан, ППУ або поролон в чому відмінність?

В якості наповнювача в диванах використовують пружинні блоки або поролон. У поролону - це пінополіуретан або скорочено ППУ. За фактом всі ці три поняття позначають одне і теж. Раніше пінополіуретан виробляє фірма «Porolon», від туди і пішла друга назва поролон.

Залежно від щільності і жорсткості ППУ надає виробу різні властивості: чим щільніше поролон, тим довше буде його термін служби. Крім того, жорсткість впливає на комфорт і несучу здатність витримувати вагу.

З яких матеріалів виготовлений каркас?

У меблевому виробництві фабрики застосовують добре просушену хвойну і твердолистяних деревину перших сорті. Це може бути:

  • Сосна;
  • Ялина;
  • Дуб;
  • Бук;
  • Горіх.

У меблів для дому деяких моделей використовують для каркаса спресовану деревину - ЛДСП. Ціна на такі меблі нижче, але такий каркас можна застосувати не до всіх моделей, там де потрібна більш міцна основа все ж використовують щільну деревину.

Фанерні каркаси - міцні і легкі, товщина його 12-25 мм. Такі дивани дорожче моделей з ДСП і натурального дерева. Металевий каркас є найбільш міцним, він може бути з алюмінію або сталі. Таку основу використовують в сучасних моделях стилю хайтек і таких, як клік кляк, пантограф, тик так.

Штучна шкіра або екошкіра: що вибрати?

Екошкіра — це сучасний штучний матеріал, основою якого є поліуретан. Кожзам виготовлюється з більш дешевої сировини - полівінілхлориду. З ПВХ шкіра виходить грубіша і менш міцна, її, як правило, використовують на деталях не несуть навантаження. З цієї сировини роблять фактурну шкіру для декоративних елементів меблів. Екошкіра — гіпоалергенний матеріал, придатний для оббивки, як домашніх меблів, так і комерційної. Деякі колекції не відрізнити від натуральної шкіри завдяки реалістичною фактурі і тактильним властивостями.

За експертною думкою спеціалістів інтернет-магазину МебельОК, для дивана в якості основної оббивки варто вибирати саме екошкіру, а ще краще — натуральну шкіру з хорошими показниками на стираність і високими параметрами щільності.