1. Новини Закарпаття

Як вибрати шафу-купе: 5 корисних порад

Останнім часом шафа з розсувними дверцятами є чи не у кожному домі. А в кого немає шафи-купе, той вже збирається її купити. Аби зробити правильний вибір, який задовольнить усіх членів родини, скористайтеся п’ятіркою правил.

1. Замовте індивідуальну шафу-купе

Шафа-купе актуальна в будь-якій кімнаті – у передпокої, спальні, вітальні, гардеробній і навіть на балконі або в офісі. Вона така універсальна через розсувну систему дверцят, що економить кімнатний простір. Без сумніву меблі за замовленням гармонійно впишуться в будь-який куточок будинку чи офісного приміщення, оскільки і розміри шафи, і дизайн виготовлятимуться індивідуально.

2. Приділіть увагу наповненню

Багатофункціональність шафи-купе залежить від комплексу різноформатних полиць, вішалок, ящиків, корзин, вішалок для краваток, тощо. Усвідомте, чим більше «начиння», тим цінніша для вас шафа, адже у ній кожна річ легко знайде своє місце. До того ж, меблі можна замовити вистою аж під стелю, що і виглядатиме гармонійно, і дозволить зберігати у тому просторі речі, якими користуєтесь рідко.

3. Важливо обрати якісний корпус

Матеріал, з якого буде виготовлена майбутня шафа, може бути досить різноманітним, серед найпопулярніших деревостружкові плити та МДФ, які, до того ж, міцні, волого- та зносостійкі . Шафа, виготовлена з ДСП, хоч і вважається бюджетною, через низьку вартість сировини, також має непогані експлуатаційні властивості.

4. Дверям – особлива увага

Цьому питанню треба приділити найбільше уваги, адже дверцята в шафі-купе – найбільш рухома частина, яка найчастіше виходить з ладу, якщо економити на комплектуючих. Матеріал дверцят також слід обирати, виходячи з індивідуального смаку та дизайнерських рішень приміщення. Матеріал може бути різним – дерево, ДСП, МДФ, скло, оздоблення фотодруком. Наприклад, у спальні та передпокої доречно ставити дверцята з дзеркалами, адже в цих приміщеннях в основному відбувається переодягання та збори.

5. Стильове рішення

Обираючи шафу-купе, важливо обрати стиль, який підкреслить принади апартаментів. Найбільш популярні стилістичні напрямки – «модерн», «хай-тек», «прованс», «мінімалізм», «лофт», тощо. Не забувайте, що окрім стандартних шаф-купе, можна придбати вбудовані, за допомогою яких можна вирівняти стіну, а також кутові, які економлять простір вдвічі більше. Якщо траплятиметься модель з під світкою, не роздумуючи обирайте цей варіант, адже ця опція послужить на користь усім домочадцям.