1. Новини Закарпаття

Онлайн-позики – вигідно, швидко, безпечно і неймовірно легко

Нерідко трапляється так, що зарплатня швидко закінчується і намагання розтягнути фінанси до отримання авансу/заплатані виявляються безрезультатними. Аби не сумувати без грошей і не звертатися з проханням про допомогу до друзів/родичів, слід скористатися чудовою послугою, яку пропонує компанія «ШвидкоГроші». Взяти позику на вигідних умовах може кожна доросла людина віком від 18 до 60 років. Рівень доходу абсолютно не важливий, так само як і наявність офіційного працевлаштування. Отримати гроші можуть навіть люди з поганою кредитною історією, студенти, матері з маленькими дітьми чи фрілансери.

Як отримати бажану суму?

Все просто, позика до зарплати онлайн на сайті sgroshi.com.ua видається після успішного заповнення анкети і її розгляду співробітником компанії. Сам процес не займає багато часу, адже працівники «ШвидкоГроші» не змушують клієнтів довго очікувати відповіді. Після прийняття позитивного рішення, фінанси зараховуються на карту будь-якого українського банку. Варто зазначити, що для видачі грошей необхідно лише вказати інформацію з паспорта і коду ІПП.

Погасити борг можна за допомогою трьох варіантів:

  • перерахувати гроші через особистий кабінет на сайті організації;
  • надати необхідну суму готівкою співробітнику філіалу (яких налічується близько 200 по всій країні);
  • скористатися відділенням будь-якого банку.

Скористатися першим варіантом можуть молоді люди, які вільно відчувають себе в інтернет-просторі і зможуть розібратися з особливостями системи. Другий вихід із ситуації актуальний для старшого покоління, адже дорослим людям набагато простіше прийти і передати певну суму співробітнику, який сам виконає всі необхідні операції.

Користуватися послугами компанії не тільки зручно та приємно, але і безпечно, адже вся інформація про клієнтів надійно захищена і «витік» чи втрата інформації ніколи не відбудеться. Слід відмітити, що за кожен день користування грошима людина сплачує 2 відсотки і ніяких додаткових підозрілих комісій чи незрозумілих «фінансових підводних каменів» очікувати не варто. Всі операції максимально прозорі і умови надання грошей чітко прописуються у договорі. Якщо оплата боргу у визначений термін не відбувається, горе-клієнт отримує додатковий штраф. Більш того, не виключена можливість передача необхідності виплати боргу родичам, тому слід серйозно ставитися до визначення суми і терміну позики.