1. Новини Закарпаття

Інформація для офісних працівників і не тільки: як відрізнити оригінальний лазерний картридж від підробки

Використання неякісних картриджів може призвести до збоїв в роботі друкувальної техніки або навіть спровокувати її вихід з ладу. На жаль, сплутати оригінальні витратні матеріали для принтерів та багатофункціональних пристроїв з підробками не так вже й складно. Контрафактну продукцію всіляко намагаються замаскувати та видати за якісний товар.

Топ-5 порад, як відрізняти оригінальні картриджі від підроблених

  1. Пакування. Виробники приділяють багато уваги брендовим розпізнавальним знакам. На коробки з оригінальними картриджами наносять голографічні емблеми, логотипи та мікротекст. Топові бренди виготовляють пакування лише з міцного картону з гладкою поверхнею. Підробки ж часто продають в коробках з жорсткого дешевого на дотик матеріалу.

Важливо: Представлені в мережі магазинів MOYO лазерні картриджі Canon – це приклад якісної та оригінальної продукції з заводським маркуванням.

  1. Правильне написання назви бренду. Виробники нелегальних копій часто користуються популярним «лайфхаком»: змінюють назву справжньої торговельної марки на співзвучну або переставляють місцями кілька літер в ній. Таке невелике шахрайство іноді допомагає обманути неуважних покупців.

  2. Технологічний код. Ознака, за якою легко відрізнити підроблену модель від оригінальної. Код на поверхні пакування має відповідати цифровому ідентифікатору на корпусі самого змінного блока. Якщо перші п’ять цифр відрізняються, є привід засумніватися в оригінальності продукції.

  3. Зовнішній вигляд. Розпізнати оригінальний товар допоможе ретельний огляд. На поверхні брендової продукції відсутні рештки тонера, клею та інших матеріалів, які використовуються в процесі виробництва. Деталі якісних картриджів акуратні та рівні, в конструкції обов’язково наявна міцна захисна стрічка. Не повинна викликати питань і якість пластику, з якого виготовлений корпус.

  4. Ціна. Скільки повинен коштувати оригінальний картридж? Його вартість має відповідати ціннику на офіційному сайті виробника. Якщо продавець пропонує підозріло дешеву продукцію, варто відмовитися від покупки. Шахраї встановлюють занадто низьку ціну, щоб завоювати прихильність економних користувачів.

Уважність і зосередженість у процесі вибору, а також співпраця лише з перевіреними продавцями витратних матеріалів – ефективні методи, які допоможуть уникнути «зустрічі» з підробками.