1. Новини Закарпаття

Етапи ремонту в квартирі: з чого розпочати

Які емоції у вас викликає слово «ремонт»? Зазвичай нічого хорошого. Таке ставлення виникає не на пустому місці, а тому що це трудомісткий і витратний різновид робіт. Особливо, якщо частина завдань виконується своїми силами. Набагато простіше розпочинати ремонт квартир у Львові якщо є надійний тил в вигляді хорошої компанії, яка візьме на себе більшу частину складної роботи. Але і в випадку наявності помічників, все ж не завадить більш детально розібратись, з чого почати ремонт у квартирі і як його закінчити, так щоб не розчаруватись в очікуваннях.

Початок капітального ремонту

Цей різновид ремонту зазвичай виконується в новобудовах, хоча для квартир в яких люди уже живуть, це також не рідкість. Часто буває, що господарі вирішують змінити своє житло кардинальним чином, і в цьому випадку кращого вибору ніж капітальний ремонт не знайти.

Щоб все пройшло на найвищому рівні, потрібно дотримуватися певного порядку проведення ремонтних робіт в квартирі. Наприклад, поділити процедуру на етапи:

  • Спочатку потрібно спланувати, який саме вигляд буде у майбутнього приміщення. Команда професіоналів може швидко з цим розібратись, вислухавши побажання замовників. Проект можна декілька разів доробляти, перш ніж він почне відповідати всім вимогам і потребам замовника. Це прекрасний шанс отримати візуалізацію майбутнього ремонту, щоб остаточно вирішити, чи доцільно його розпочинати саме в такому вигляді, чи краще подумати ще.
  • Демонтаж старих непотрібних конструкцій і зведення нових. Ця робота повинна проводитись лише за наявності всіх необхідних документів, дозволів і т.п. Особливо якщо роботи будуть зачіпати несучі конструкції будинку.
  • Робота з інженерними комунікаціями. Можливо три варіанти розвитку подій: коли комунікації заміняють, повторно перекладають або зовсім не чіпають.
  • Заміна сантехнічних приладів. Сантехніка швидко зношується, тому в випадку капітального ремонту, є практично 100% впевненість, що комунікації доведеться міняти на більш сучасні, чи ті, що більше відповідають новому інтер’єру.
  • Електромонтажні роботи. Виконується нова розводка мережі або змінюється місце розташування старої. Цей різновид робіт повинен виконуватись професіоналами.
  • Заміна вікон і дверей. Зазвичай цього різновиду робіт не уникнути, якщо замінялось покриття для підлоги, колір стін і меблів. Інакше старі двері і вікна будуть вносити дисгармонію в новий інтер’єр.
  • Чорнова обробка стін квартири. Виконуються штукатурні і інші роботи, які дозволять підготувати поверхню до фарбування стін та інших косметичних моменті.

Після цього залишиться лише зробити монтаж вбудованих меблів, якщо вони передбачені проектом. Але перш ніж це все розпочинати, приміщення потрібно звільнити від меблів та іншого обладнання, інакше виконати ремонт не буде змоги. Це також може зробити команда kapitel.lviv.ua.