1. Новини Закарпаття

Термобуд стандарт подубував супермаркет з металоконструкції

Супермаркет, розташований в м. Стрий, побудований із застосуванням легких металоконструкцій, що дозволило завершити об'єкт в найкоротші терміни.

Каркас торгового приміщення виготовлений з металоконструкцій, а в якості огороджувальних конструкцій застосовані сендвіч-панелі. Використання сендвіч-панелей значно підвищило енергоефективність супермаркету.

Металоконструкції ТБС дозволили застосувати в об'єкті легкий стрічковий фундамент, тим самим істотно знизити вартість будівництва. Загальна площа супермаркету, який відкриє свої двері для відвідувачів вже найближчим часом склала 1000 м2.

Варто зазначити, що металоконструкції від Термобуд стандарт виготовляються на сучасному обладнанні, що забезпечує неперевершену якість та швидкість монтажу, а також дозволяє експлуатувати металоконструкції буль як 100 років без додаткових витрат на їх підтримку.

Якість в усіх аспектах виробництва - уе кредо компанії Термобуд стандарт яка пропонує усі види металоконструкції для зведення швидкомонтованих будівель в західному регіоні України