1. Новини Закарпаття

Чоловічий несесер: що це таке?

31.07.2019 15:12 Новини партнерів ПРОМО

Слово «несесер» має французьке походження. Перекладається як «необхідній». Аксесуар у вигляді дорожньої косметички, призначенний для засобів гігієни, телефонного зарядного пристрою, документів та інших невеликих, але важливих в дорозі, предметів.

Його конструкція дозволяє тримати в одному місці акуратно складені дрібні речі, для яких знайдуться міні-відділення. Для таких позбавленіх педантизму людей, як я, це справжня знахідка. Думаю, у мене знайдеться чимало однодумців, які оцінять перевагу несесерів. А поки поділюся порадами по їх вдалому вибору.

Дивіться на якість пошиття

Добре, якщо борти прошиті міцною текстільної стрічкою. А замки-блискавки добротні та розраховані на великі навантаження. Матеріал підкладкі міцний - це продовжіть срок служби дорожньої косметички.

Вибирайте практичний матеріал

Шкіряний несесер або замшеві - статусні, но дорогі и непрактічні. Інша справа - міцні нейлон або поліестер: витривалі, різнокольорові, компактно складаються та за прийнятною вартістю. Зверніть увагу і на функціонал.

Творчий безлад, может бути непоганим супутником робочого столу або домашнього простору, але в дорозі потрібно, щоб речі нормально доїхали, не пошкодившись. Вибирайте несесер з достатньою кількістю кишень, щоб ключі не дряпали паспорт, а предмети гігієни не доводилося «ловити» по одному.

Інфографіка: lim.ua

ЦІ поради прості у виконанні, але актуальні при покупці якісного несесера. Гарних подорожей!