1. Новини Закарпаття

«Нова Пошта» стає ближче: закарпатцям стало зручніше замовляти посилки з інтернет-магазинів

24.07.2019 14:11 Новини партнерів ПРОМО

Замовляти товари в інтернеті тепер можна і до найменших населених пунктів Закарпаття. Дуже зручно - не треба їхати у райцентр, щоб купити собі одяг, взуття чи техніку. Та й взагалі їхати нікуди не потрібно. Все можна замовити в інтернеті і отримати прямо в своєму селі. Головне – щоб інтернет був, а доставить – «Нова Пошта». Як повідомили виданню у компанії, 2019 рік для поштового оператора став роком відкриттів нових відділень. Адже лише за 6 місяців цього року в Україні було відкрито 1200 відділень по всій Україні і більшість з них у невеличких населених пунктах. «Наші відділення – це нові можливості для людей, що раніше не мали змоги замовляти якісні товари в інтернет-магазинах», - розповідає Олександр Бульба, директор «Нова Пошта».

На сьогодні в Закарпатській області вже працює більше 120 відділень поштового оператора, з них 19 було відкрито у червні цього року. Найбільше пощастило жителям Перечинського, Хустського, Берегівського та Ужгородського районів.

Щоб отримувати посилки було не лише зручно, але й швидко, компанія постійно вкладає в свою інфраструктуру. Так, у травні був відкритий Хмельницький інноваційний термінал (ХІТ) – сортувальний центр, який здатен обробляти 8,5 тис. посилок на годину. Всього за перше півріччя «Нова Пошта» доставила майже 100 млн посилок. Наразі мережа компанії складається з 4 тис. відділень, 1200 з яких були відкриті у цьому році.