1. Новини Закарпаття

Послуги митного брокера

Митний брокер - гарантія правильного оформлення дозвільних документів для ввезення / вивезення товарів за кордон.

Послуги митного брокера дозволять не зірвати поставки певних товарів згідно з термінами, вказаними в договорах. Спеціаліст грамотно виконає декларування та оформлення всієї дозвільної документації. Замовляти послугу рекомендується за 1-3 місяці до запланованого транспортування. Це дозволить уникнути поспіху і, як наслідок, помилок.

Уповноважений митний брокер оформить всі документи швидко і якісно. Він візьме на себе всю найскладнішу роботу, пов'язану з оформленням дозвільної документації. Крім того він буде супроводжувати перевізника на державному кордоні та при необхідності вирішить всі виниклі питання. У компаніях, які надають митні послуги, завжди працюють в штаті кваліфіковані фахівці. Цей факт легко перевіряється. Крім того митний брокер повинен мати ліцензію, в іншому випадку його послуги вважаються нелегальними.

В компанії УкрВіпСервіс працюють професіонали, які мають всі дозвільні документи. Замовляючи послугу можна розраховувати не тільки на високу якість її надання, а й на високу швидкість оформлення всіх необхідних документів. Завдяки співробітникам УкрВіпСервіс, які мають більш ніж 10-річний досвід роботи в логістичній та брокерській сфері, всі завдання виконуються обдумано і оперативно. Сьогодні компанія пропонує послуги в міжнародна логістиці та митно-брокерські послуги. Зокрема морським напрямом є Одеса. Автовантажні доставки здійснюються через Київ; Ужгород, Львів.

Вартість послуг митного брокера залежить від різних факторів. Зокрема від кількості перевезених товарів, від країни, куди вони поставляються. На умовах довготривалої співпраці з митним брокером можна розраховувати на знижку. Відповідальність на митного брокера в плані виконання норм і вимог закону лягає відразу після підписання договору з клієнтом.

На рахунку фірми повинні бути фінансові кошти, які дозволять своєчасно оплатити митні збори і мита. Це виключить будь-які затримки при оформленні документації. Згодом витрати включаються в рахунок замовника. При оформленні договору митний брокер обов'язково виконує страхування цивільної відповідальності. Тобто все завдані представником компанії збитки і шкоду відшкодовуються замовнику.

Досвідчений брокер від компанії УкрВіпСервіс - це професіонал він може відповісти легко на будь-які питання в сфері декларування. Крім того він ефективно і швидко вирішує всі проблеми з митними органами.

Митний брокер, який має досвід, ніколи не запропонує клієнтові ризикованих ідей, які неможливо реалізувати на практиці. Грамотний фахівець завжди працює поетапно, проявляє делікатність та ввічливість відносно клієнта. У компанії УкрВіпСервіс використовуються тільки «білі» схеми, тому ніяких проблем на кордоні при митному огляді вантажів не виникає.