1. Новини Закарпаття

Вибір дитячого одягу

К вибору дитячого одягу треба підходити завжди сумлінно, бо від цього процесу буде залежати самопочуття дитини. Через це, до виробників дитячого одягу висуваються ще більш прискіпливіші вимоги. До обов’язкових вимог відносяться: легкість виробу, м'якість матеріалу, якісний покров, використання тільки натуральних матеріалів. Знайти одяг для малюків, який буде повністю відповідати всім вимогам, можна знайти на представленому ресурсі.

Нюанси вибору одягу для малюків

Гарні батьки повинні пам'ятати, що дитячій одяг обов'язково має буди комфортним для самої дитини. Якщо не дотримуватися цієї вимоги, то малюку буде незручно ходити в такому одягу. Перед вибором підходящої моделі, треба звернути увагу на наступні правила:

  • Одяг вибирають тільки згідно з віком і розміром дитини. Найголовніший крок при пошуку ідеального вбрання - ретельно виміряти розміри дитини. Мірки, що були зняті, використовують під час пошуку необхідного розміра в розмірній сітці. Якщо розмір в сітці знаходиться між двома позначками, то вибирають розмір, який більше. Крім цього, на етикетках вказують зріст малюка. При пошуку одягу для своєї дитини, батьки повинні звертати увагу на два параметри: об'єм грудної клітини и зріст.Треба також пам'ятати, що маленькі діти ростуть душе швидко, тому їх розмір може збільшуватися на один за декілька місяців.
  • Одяг повинен бути тільки із натуральних матеріалів. В більшості дитячих гардеробів, весь одяг повинен буди із натуральної, м'якої тканини. Дозволяється невелике додавання синтетики. Штучні матеріали також можна використовувати, навіть необхідно, коли мова йде про верхній одяг, а саме куртки, пуховики та вітрівки. Проте, не рекомендують використовувати штучні матеріли для одягу, який буде напряму контактувати с тілом дитини. Підібрати якісний одяг можна на сайті https://podushka.com.ua.
  • Одяг повинен бути зручним та практичним. Речі, які буде носити дитина, повинні бути в нормальному стані навіть після багаторазового прання. Також такі вимогу стосується и взуття. Наприклад, дитячі гумові чоботи не повинні розлізтися навіть після сильного дощу.
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...