1. Новини Закарпаття

Помилки, яких ви припускаєтесь, коли їсте суші

Зрозуміти, що таке суші, роли та сашимі – це ще далеко не все, що треба знати, аби правильно смакувати японські страви. То що ж ми робимо неправильно з точки зору азіатських кулінарних майстрів?

Ціле море соєвого соусу

Коли до улюблених суші додають соєвий соус, частіше за все ви просто втоплюєте ласий шматочок у ньому. А що як ми скажемо, що так ніколи не роблять у країнах Азії?

Щоб було смачніше, варто:

  • Зняти тонкий шматочок риби паличками;
  • Трохи мокнути його у соус;
  • Покласти назад на рис та скуштувати.

Легкий присмак терпкого та насиченого соусу відтінить рибу, а також зробить навіть найсмачніший рис ще кращим, а тому обов’язково змініть цю звичку!

Неправильне вживання імбиру

Дайте вгадаємо, ви просто кладете імбир на суші та роли, як приправу? Та це ж просто самісіньке кулінарне святотатство! Насправді імбир подається для того, аби відчути новий смак ролу після цілої порції, а тому його їдять паличками між перекусами. Адже це свого роду як кава, яка допомагає нам відчути унікальні відтінки.

Поєднання васабі та соєвого соусу

Всього кілька слів: ніколи не поєднуйте васабі та соєвий соус, адже:

  • Насичений соус та яскравий васабі не дають відчути смак риби та рису;
  • Їх поєднання надто калорійне, а тому цього не варто робити під час дієти.

Хочете відчути всі тонкощі смаку улюблених суші – тоді куштуйте їх порціонно, спочатку з соусом, а потім – з васабі, ніколи не змішуючи їх між собою.

Холодні суші та роли

Більшість людей вважає, що суші та роли повинні бути холодними, а тому куштують їх у такому стані, а також зберігають у холодильнику. Однак японські експерти зазначаюсь, що їсти їх треба за нормальної температури, адже під час приготування вони ледве теплі. Окрім того, усі інгредієнти мають свій смак, який розкривається лише за допомогою температури.

Відмова від смачного гарніру

Отримуючи порцію суші, ми часто відкидаємо гарнір, до якого входить редька дайкон, чука або японський салат. І дарма, адже саме це «доповнення» робить страву більш смачною:

  • Нейтральні за смаком, інгредієнти допомагають відчути більш тонкі ноти морепродуктів;
  • Редька та салат зроблять вживання такої жирної риби, як лосось та тунець, приємнішим.

А тому насолоджуйтесь смаками сповна, адже японська кухня – це справжнє мистецтво, де жоден елемент не буває зайвим.

Неправильне тримання класичних паличок

Більшість людей, які тільки починають їсти суші, та навіть ті, які куштують їх давно, неправильно тримають палички. Ми використовуємо їх як класичну вилку, а треба – як японський інструмент, заносити не з верхнього краю, а трохи збоку, прихоплюючи рол з обох сторін.

Відрізняйте суші від ролів

І на останок, не менш важлива помилка – неможливість вирізнити суші та роли. Все досить просто та зрозуміло, варто лише запам’ятати одну просту деталь. Суші – це страва із рису та риби, а роли – маленький рулетик, який може бути як холодним, так і теплим у клярі темпура.

Якщо полюбляєте японську їжу, але немає часу на готування – замовляйте насмачніші суші у Львові цілодобово в Smaki Maki.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська