1. Новини Закарпаття

Стажування ELPD – можливість отримати нові знання та насолодитися пам'ятками Кракова

Стажування за кордоном для викладачів є інвестицією у власний професійний розвиток. Отримання сертифікату про проходження навчання відкриває для рядового фахівця великі перспективи кар'єрного росту, зміцнює його авторитет серед колег і студентів. В ході стажування кожен її учасник отримує актуальні знання, знайомиться з колегами з іноземних вузів і набуває безцінний досвід.

Як пройти міжнародне стажування для викладачів

Щоб стати учасником міжнародного стажування, необхідно знайти агентство, яке займається наданням даного виду послуг. На сьогодні безліч компаній в мережі пропонує клієнтам подорожі на закордонні конференції. Але в даному питанні краще не ризикувати і звертатися до перевіреної компаніі– в Європейську лігу професійного розвитку ELPD. Її досвідчені фахівці забезпечують повну підтримку в організації та проведенні подібних заходів.

Переваги міжнародних стажувань від Європейської ліги професійного розвитку:

 

• підвищення рівня знань;

• освоєння новаторських способів подачі інформації студентам;

• знайомство й обмін досвідом з іноземними колегами;

• знайомство з особливостями європейської системи навчання;

• отримання офіційного сертифікату про проходження навчання;

• можливість кар’єрного росту.

У вересні 2019 року ELPD проводить стажування для викладачів у Польщі в Краківському економічному університеті. Вона займає в цілому 108 годин, після закінчення яких учасники отримають сертифікат проходження навчання. Даний документ стане важливою перевагою в подальшій кар'єрі кожного викладача і виділить його на тлі всього колективу в навчальному закладі.

Переваги стажування для викладачів в Кракові

Беручи участь в міжнародному стажуванні, викладачі мають можливість не тільки з користю провести час, отримати нові знання, набути досвіду європейських колег, але й насолодитися красою міста Кракова. Це – найдавніший історичний центр південної Польщі, який знаходиться поруч із кордоном з Чехією. Тому в його архітектурі проглядаються величні споруди епохи Відродження.

Програма проведення міжнародного стажування для викладачів спланована таким чином, що у всіх учасників буде можливість відвідати захоплюючі екскурсії й помилуватися на місцевий замок, костел та інші пам'ятки Кракова. Дзвоніть до ELPD та реєструйтеся на участь у виїзному стажуванні саме зараз!

Джерело: https://elpd.com.ua/

Видео:

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська