1. Новини Закарпаття

Відео няня допоможе бути завжди поруч з малюком

Відеоняня для сучасних батьків

Відеоняня для сучасних батьків

Портативна система домашнього відеонагляду уже не є новинкою. Сучасні батьки часто встановлюють пристрої, щоби максимально оберігати малюка, спостерігати за ним на відстані. Відео няня - електронні пристрої, призначені для дистанційного, візуального та звукового спостереження за дитиною, що дуже полегшує догляд за ним. Система в будь-який момент покаже і розповість, чим займається малюк в своїй кімнаті, спить він, чи вже прокинувся, не плаче, чи не кличе маму і взагалі, чи все у нього гаразд.

В чому переваги онлайн спостереження за дитиною?

Компанія IPnet давно працює на столичному ринку інтерактивних технологій та пропонує клієнтам удосконалені системи. Життя, домашній затишок з такими пристроями та послугами стає комфортнішим. Спеціалісти широкого профілю в галузі телекомунікацій допомагають клієнтам отримати оптимальний вибір послуг, встановити пристрої, навчитись користуватись основними функціями.

Сучасна відео няня – надійний помічник для зайнятих батьків. Технічні характеристики та можливості дозволяють спостерігати за малюком вдень та вночі. Нові WiFi Full HD камери забезпечують неймовірну якість передачі зображення на смартфон чи інший гаджет. Наявність додаткових функцій дозволяє:

1. Записувати архівні відео.

2. Робити фото.

3. Вести онлайн-трансляцію в особистому кабінеті.

4. Зйомка на відстані 10 метрів.

З огляду на велику активність малюків і винахідливість, необхідно, щоб вони завжди були під контролем. За допомогою відеоняні можна контролювати як сон, так і відпочинок дитини. Якщо малюк зацікавився кактусом, або поліз на підвіконня - батьки завжди зможуть побачити це і вчасно його зупинити.

Також цифрова відеоняня від компанії IPnet, обладнана функцією запису, буде корисна в тому випадку, якщо за вашим малюком доглядає справжня няня. Пристрій покаже, як вона ставилася до вашого малюка, наскільки уважно за ним стежила, коли і чим годувала, в які ігри грала і так далі.

Надійний вибір якісної техніки

Компанія IPnet має відповідний досвід, довіру клієнтів. Активний розвиток сфери технологій, розширення видів діяльності дозволяє пропонувати все нові й нові види послуг. Високий рівень передачі сигналу та удосконалена система зйомки повністю змінила уявлення про відео няню.

Дізнатися подробиці підключення, встановлення, функціонування пристрою можна на сайті ipnet.ua. IPnet – це якість, надійність, вигідні тарифи.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська