1. Новини Закарпаття

Отримати кредит онлайн до 7000 гривень просто у «Ваша Готівочка»

Легкий спосіб вирішити матеріальні проблеми - оформити цілодобовий кредит на картку у компанії «Ваша Готівочка». Подавайте заявку онлайн і зможете отримати гроші впродовж 15-ти хвилин.

Легкий спосіб вирішити матеріальні проблеми - оформити цілодобовий кредит на картку у компанії «Ваша Готівочка». Подавайте заявку онлайн і зможете отримати гроші впродовж 15-ти хвилин.

Існує чимало способів, як вирішити фінансові питання, і оптимальніше за все - оформити позику на картку. Детальніше про це читайте у статті.

Часто кредит здається недосяжним через завищені вимоги до клієнтів або неідеальну кредитну історію. Але, якщо мова йдеться про позику онлайн від «Ваша Готівочка», то шанси отримати гроші є у всіх!

З цієї статті Ви дізнаєтесь про оформлення кредиту у фінансовій компанії «Ваша Готівочка». Вирішуйте матеріальні проблеми швидко в будь-який момент - скористайтеся пропозицією отримати кредит онлайн на банківську картку всього за 15 хвилин.

«Ваша Готівочка» - вибір українців

Якщо терміново знадобилися фінанси, Вам завжди є на кого розраховувати - це компанія «Ваша Готівочка». Досвідчений, надійний і чесний кредитор, обов’язково допоможе кожному у вирішенні тимчасових матеріальних проблем. Цій компанії можна довіряти, адже вона:

пропонує клієнтам самостійно вибирати умови кредитування; не просить застави; не просить вказувати телефон родича; не просить фото з паспортом або банківською карткою; не нараховує прихованих відсотків або платежів.

Отримати таку позику реально за паспортом та ідентифікаційним кодом. Компанія обслуговує громадян у віці від 18-ти до 70-ти років без перевірки кредитного рейтингу, поручителів і підтвердження платоспроможності. Все просто і зрозуміло:

сума - від 200 до 7000 гривень; перший кредит під 0%; кредитний період - до 16-ти днів;

Всього за 15 хвилин можна отримати кредит онлайн з будь-якою кредитною історією, середньомісячним рівнем доходу і формою працевлаштування. Отже, якщо Вам потрібні фінанси, то «Ваша Готівочка» неодмінно допоможе. Далі пропонуємо розглянути, як оформлюється заявка на кредит.

Перше, що потрібно зробити клієнту - вибрати умови кредитування на сайті компанії. У кредитному калькуляторі виберіть суму і період, змінюючи положення бігунків, потім натискайте кнопку «Отримати позику».

На екрані відкриється форма реєстрації, яку потрібно заповнити для отримання доступу до «Особистого кабінету» (увійти до нього може тільки клієнт, адже доступ надійно захищений паролем). Далі необхідно заповнити невелику форму (прізвище, ім’я, по батькові, вік, адресу проживання, серію і номер паспорту, ІПН, контакти, реквізити банківської картки) і відправити її на розгляд. Після того, як компанія розгляне заявку і повідомить рішення, впродовж декількох хвилин зможете отримати кредит онлайн і користуватися грошима.

По закінченню кредитного періоду (на 16-й день), можна подати заявку на пролонгацію або погасити кредит. Як повернути гроші - розповімо далі.

Як погасити кредит?

У «Ваша Готівочка» клієнти можуть не тільки отримати кредит онлайн у зручний час і в комфортних умовах, а і так само його погасити будь-яким з наведених способів:

онлайн через «Особистий кабінет». Натискайте кнопку «Оплатити», вказуйте суму до повернення, реквізити будь-якої особистої картки і підтверджуйте платіж; у найближчому представництві компанії, передавши кошти менеджеру; у терміналі самообслуговування. На екрані виберіть реквізити компанії і помістіть потрібну суму у купюроприймач; у будь-якому банківському відділенні. Реквізити компанії можна отримати за номером телефону 0-800-500-660 або zayavka@limefin.com .

«Ваша Готівочка» завжди готова прийти на допомогу кожному, хто звертається за позикою. Співпрацюючи з цією компанією, впоратися з матеріальними проблемами можна всього за декілька хвилин.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська