1. Новини Закарпаття
  2. >

Які секційні ворота встановлюють в Луцьку?

07.05.2018 18:00 0 Новини партнерів ПРОМО

Brama-market.lviv.ua порівнює 3 виробників: Hormann, Ryterna, Alutech

Сьогодні сфера виробництва гаражних воріт пропонує безліч варіантів, на будь-який смак. Знайти для себе ідеальний варіант нескладно.Обираючи модель звертайте увагу натип конструкції, дизайн, експлуатаційний потенціал та надійність комплектуючих. Популярний тип — підйомній секційні ворота. Європейські виробники пропонують якісні моделі, проте щоб не помилитись обираючи, варто звертати увагу на технічні характеристики та особливості об’єкту. Фахівці brama-market.lviv.ua порівняють моделі трьох популярних торговельних марок: Hormann (Німеччина), Ryterna (Литва) та Alutech (Білорусь).

Порівняймо 3 брами європейських компаній

Почнемо з білоруських секційних брамAlutech. Торговельна марка пропонує 2 серії: бюджетну — Trend, преміум — Classic. Сендвіч-панелі в першому випадку мають товщину 40 мм, у другому 45 мм. Відрізняється й спосіб антикорозійного захисту фурнітури та напрямних, в Trend використовується оцинкована сталь, а в Classic — нержавіюча. Вибір механізму балансування виробник залишає на розсуд замовника. Перший варіант — пружини розтягнення, підходить для брам висотою до 3 м / шириною до 3.5 м та мають ресурс до 15 000 циклів. Другий тип — торсіон, витримує високі навантаження та має циклічність від 25 000. По периметру розміщено EPDM-ущільнювачі для герметизації отвору.

Гаражні ворота Ryterna виготовляють із панелями42 мм. Кріплення та напрямні виготовляють з оцинкованої сталі. Для підвищення теплоізоляції та герметизації проєму використовуються ущільнювачі по периметру конструкції. В асортименті присутні 2 лінійки, що відрізняються механізмом балансування. Серія TLB оснащується торсіонною системою, яка витримує високі навантаження, проте мінімальний розмір пристельової області — 210 мм. Лінійка R40 має в комплектації підсилені пружини розтягнення, які можна встановлювати з пристелею від 150 мм. Робочий ресурс в обох випадках — від 25 000 повних циклів.

Ворота на гараж Hormannвключають3 серії.LPU 42 — двостінні моделі з сендвічамитовщиною 42 мм, що забезпечують достатній рівень теплоізоляції в умовах помірного клімату. LPU 67 — огорожі з 67 мм секціями та термічним розділенням, підходять якщо потрібен підвищений рівень теплозберігання. LTE 42 — одностінні брами, товщина панелей 42 мм. Для підвищення герметизації отвору використовуються ущільнювач ThermoFrame. Механізм балансування на вибір: пружини розтягнення або торсіон. Робочий ресурс 15 та 25 тисяч циклів відповідно. Фурнітура використовується з нержавіючої сталі.

Додаткові опції та автоматизація

Для покращення роботи секційних воріт для гаражата підвищення рівня безпеки приміщення застосовують додаткові опції. Розгляньмо найбільш популярні:

Для дистанційного керуваннявикористовують автоматичні електроприводи. Крім більш комфортного використання, вони підвищують рівень безпеки. При зачиненні воріт за допомогою приводу, полотно наглухо блокується, і посунути його без сигналу блоку управління неможливо. Фахівці з монтажних робіт рекомендують моделі італійських виробників:FAAC, Nice та Came. Приводи добре адаптовані до роботи в кліматичних умовах України. Фотоелементи вбережуть від випадкового закриття брами, у випадку наявності в проємі зайвих елементів. Часто споживачі замовляють хвіртку, яка економить робочий ресурс та слугує аварійним виходом. Як альтернативу встановлюють бічні двері. Конструкцію з механічним управлінням доповнюютьригельним замком. Щоб підкреслити особливостіфасаду замовляють декоративні накладки та вбудовані вікна.Останні крім естетичної функції, додають освітлення.

Як замовити ворота з доставкою та монтажем в Луцьк?

brama-market.lviv.ua пропонує широкий вибір секційних воріт й аксесуарів. Робіть замовлення зателефонувавши за номером +38 (067) 112-18-69. Ви можете залишити заявку в онлайн-режимі, а фахівці зв’яжуться з вами для з’ясування деталей.Подивитись зразки можна завітавши до офісу «БРАМА-МАРКЕТ» у Волинській області.

Ворота виготовляються з урахуванням параметрів вашого проєму. Робота триває до 10 робочих днів. Бригада компанії виконує монтаж за 5 годин з трирічною гарантією. Доставляємо ворітну систему протягом 3 діб по Україні.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська