1. Новини Закарпаття

Польські університети для українців: вступ, навчання і розцінки

На останньому році навчання в школі майбутні абітурієнти розглядають всілякі варіанти вступу до університету. Хтось обмежується місцевими навчальними закладами, не бажаючи переїздити в інше місто або країну, а хтось впевнено націлений на навчання в Польщі, Німеччині або Англії.

Іноземні університети пропонують привабливі умови для абітурієнтів: соціальне забезпечення, поселення в гуртожиток, харчування на території буфетів та їдалень. Крім цього, багато польських ВНЗ мають шикарно обладнані дослідні центри і лабораторії, якими можуть користуватися їх студенти.

Для іноземних абітурієнтів є як денне, так і заочне навчання у Польщі. У першому випадку необхідно перебувати на заняттях протягом усього періоду навчання, слухати лекції і виконувати практичні завдання. У другому варіанті можна поєднувати роботу і навчання, так як з'являтися ви повинні лише на складанні іспитів. У великих містах дуже просто знайти підходящу вакансію, тут є робота в Польщі для жінок і чоловіків, так що студенти можуть розраховувати на додатковий заробіток. Також деякі навчальні заклади пропонують дистанційний метод навчання за допомогою інтернет-програм. Як проходить навчання в Польщі, ви дізнаєтеся на сайті міжнародного проекту «Моя Едукація».

Найчастіше вартість навчання в Польщі залежить від обраного університету і спеціальності. Ви можете отримати диплом юриста, економіста, інженера, медичного або соціального працівника. Найбільш доступними є приватні інститути, дорогими - державні. Вибір місця для навчання лягає на плечі абітурієнта, тому тільки він може вирішувати, як і де йому здобувати освіту.

Якісна освіта в Польщі: вступ і вибір ВНЗ

На сьогоднішній день отримати освіту в Польщі досить просто. Це зручно, недорого і престижно для будь-якого вітчизняного абітурієнта. З огляду на вдале географічне розташування польські ВНЗ вибирають найчастіше жителі західної частини України, адже дістатися до місця навчання можна на звичайному автобусі. Не менш просто приїхати до університетів Польщі на будь-якому особистому або громадському транспорті.

На території Польської республіки налічується понад 500 навчальних закладів, які працюють під фінансуванням держави або комерційних підприємств. Державні університети Польщі вважаються найпрестижнішими, а їхні випускники - багатообіцяючими претендентами на високооплачувані посади. Отриманий європейський диплом дає можливість влаштуватися на роботу в будь-яку країну Європи. Приватні ВНЗ не менше привабливі для іноземців, тому як навчання в них обходиться в рази дешевше. Наприклад, рік навчання в приватному Варшавському університеті менеджменту на спеціальності «Менеджмент» оцінюється в 900 євро, а навчання на такій же спеціальності в державному Варшавському університеті коштує 3000 євро. Де краще здобувати вищу освіту в Польщі, вам розкажуть фахівці компанії Моя Едукація.

Хто може навчатися в Польщі

Вступити до університету може будь-який українець, який закінчив школу. Таке право також надається і тим, хто закінчив лише 9 класів. Після базової середньої освіти абітурієнт буде зарахований і коледж, училище або технікум Польщі, маючи повну середню освіту, він стає повноцінним студентом будь-якого вищого навчального закладу. Як показує статистика, не тільки колишні школярі хочуть навчатися за кордоном, адже документи на вступ подають навіть ті, хто вже має вищу освіту. Абсолютно всі ВНЗ Польщі раді прийняти в свої ряди бакалаврів і фахівців вітчизняних університетів. В результаті людина отримає додаткову спеціальність, яка буде підтверджена європейським дипломом. Які ВНЗ Польщі має сенс розглянути для надходження, вам розкажуть представники компанії Моя Едукація.

Студентами університетів в Польщі можуть стати як колишні школярі, які закінчили 9 або 11 класів, так і люди з вищою освітою. Навчання в місцевих ВУЗах не завжди дає бажаний результат, тому бакалаври, магістри та спеціалісти вітчизняних навчальних закладів нерідко розглядають варіант отримання другої вищої освіти в Польщі. У свою чергу, адміністрація польських ВНЗ робить все можливе для того, що навчання було максимально комфортним і простим. Для іноземних студентів пропонуються безкоштовні мовні курси, які допоможуть адаптуватися дорослій людині в чужій країні. Найкращі університети в Польщі для українців зібрані на сайті компанії Моя Едукація. Менеджери фірми розкажуть вам основні переваги і нюанси навчання в закордонних вузах.

Навчатися за кордоном не так складно, як здається з першого погляду. Викладачі лояльно і професійно ставляться до кожного іноземного студента, допомагаючи на початковому етапі. Ви без зусиль зможете отримати юридичну, економічну або медичну освіту в Польщі в одному з найбільш популярних ВНЗ країни. Для навчання вам пропонуються найкращі міста: Варшава, Лодзь, Вроцлав, Гдиня і Познань.

загрузка...