1. Новини Закарпаття

Обираємо ворота, що піднімаються: Ryterna, Hormann, Doorhan чи Alutech у Рівному разом із brama-market.lviv.ua

Серед великого асортименту моделей від різних виробників буває складно зробити вибір. «БРАМА МАРКЕТ» ретельно збирав інформацію для того, щоб розібратись у цьому питанні. Поспілкувавшись з багатьма професійними спеціалістами, ми дійшли деяких висновків, про які зараз і розповімо.

Серед великого асортименту моделей від різних виробників буває складно зробити вибір. «БРАМА МАРКЕТ» ретельно збирав інформацію для того, щоб розібратись у цьому питанні. Поспілкувавшись з багатьма професійними спеціалістами, ми дійшли деяких висновків, про які зараз і розповімо.

Бездоганний гараж: з чого почати підбір підйомних ролет?

1)    У першу чергу потрібно визначити, які розміри має проріз. Ви можете зробити це самостійно, але ми радимо звернутись до професійного замірника. Існують нюанси, розібратись у яких зможе тільки він. Це може стосуватись особливостей матеріалу гаражних стін, існуючих дефектів підлоги та стелі тощо.

2)    Після того, як виміри зроблено, ми зможемо прорахувати, яка буде ціна вашої конструкції. Якщо ви ще не визначились з бюджетом, зверніть увагу на наступну інформацію:

Ворітни системи від чеського бренду Дорхан можна розглядати, як недорогий варіант. Гаражні ворота Алютех, так само, як і Рітерна, вважаються середніми за ціною. Механізми німецького виробництва Хорман відносяться до преміум-классу.

Характеристики, що безпосередньо впливають на вибір

У воротах на замовлення багато чого залежить від якості сендвіч-панелей – це впливає щонайменше на захисні та теплоізоляційні функції. Розглянемо, з чого складаються секції полотна, яка в них товщина та якими характеристиками вони наділені.

З огляду на ці характеристики ми бачимо, що найменш теплими будуть конструкції від Дорхан. Вони мають ще один мінус: через те, що секції не мають закритого контуру, полотно дуже погано переносить навантаження механічного характеру. Якщо ви живете на узбережжі, brama-market.lviv.ua не рекомендує обирати моделі даного виробника, бо їх панелі можуть не витримати сильних поривів шквального вітру.

Які конструкції мають найдосконаліший дизайн?

Усі виробники надають безліч варіантів відтінків та текстур. Здійсніть вибір кольору з RAL-палітри, та якщо вони вас не задовольняють  –  замовте більш неординарне оформлення панелей. Якщо ви хочете ворота з дизайном «під деревину», зверніть увагу на  Ryterna – у них в асортименті представлено 8 різноманітних рішень як у світлих, так і у темних тонах. Alutech також має безліч варіантів для оформлення і пропонує фактури на будь-який смак: гофри різної ширини, панелі з дрібними хвилями та полотна «під плитку шоколаду».

Підбиваємо підсумки

Ми розглянули характеристики та виявили відмінності між продукцією представлених виробників, тож можемо зробити наступний висновок. Для українського клімату оптимальним рішенням стануть ворота на пульті від бренду Алютех. Вони забезпечуватимуть необхідний захист для вашого гаража, а також зберігатимуть тепло у ньому. Варто зазначити, конструкцію нескладно вмонтовувати і вона не потребує постійного обслуговування, а отже – і додаткових витрат. Думка наших клієнтів також відіграє у цьому висновку важливу роль. Серії Класік та Тренд з кожним днем набирають все більше позитивних відгуків, у яких замовники відзначають зручність в експлуатації та додають, що якість набагато вища за ціну.

Вибір очевидний – хочу підйомні ролети від Alutech! Як зробити замовлення у Чернігові?

Це зовсім нескладно: зверніться за консультацією та розрахунком ціни до наших менеджерів за телефонами, які ви бачите на головній сторінці. Купити ворота з індивідуальною знижкою можна у спеціалізованому виставковому салоні «БРАМА МАРКЕТ» у Рівному за адресою: вул. Грушевського, 2а. Чекаємо на вас!