1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

“БеркутБуд” провів в Ясіня “День філії” / ФОТО

01.08.2017 16:25 0 Новини партнерів Автор: Голос Карпат
 

У торговому комплексі “БеркутБуд”, що спеціалізується на продажі будматеріалів на Закарпатті, існує чудова традиція.

Щороку кожна філія компанії приймає гостей з центрального офісу та звітує керівництву і колегам про свою роботу. Діляться досвідом, розповідають про успіхи, гуртом вирішують, як покращити сервіс. Цьогорічний “День філії” стартував з Ясіня.

Акуратні стоси плитки та утеплювальних матеріалів, стелажі зі зразками покрівлі, лаки, фарби, клеї, інструменти, на складі – арматура, цегла, гіпсокартон – все це та багато іншого пропонує своїм клієнтам торговий комплекс “БеркутБуд” в усіх своїх 9-ти філіях по області. Покупці знають: зайшовши сюди, можна придбати все, що потрібно для будівництва, починаючи з фундаменту - до внутрішнього оздоблення. Працівники проконсультують, порадять, допоможуть. Та хороший сервіс на “Беркуті” з’явився не на рівному місті, а завдяки тривалій кропіткій праці.

Саме з метою пошуку нових шляхів вдосконалення роботи кілька років тому в компанії започаткували “День філії”. Раз на рік інспекція у складі керівництва і колег виїздить в райони і перевіряє діяльність філій: відзначають сильні сторони, вказують на недоліки, дають дружні поради.

- Таким чином ми здійснюємо обмін досвідом. Основне завдання – це прийти і побачити в колег ті речі, які би, можливо, могли перейняти інші. Дуже важлива командна взаємодія на території філії і з центральним офісом. Вивчаємо можливості складів, наповнення, доставку і т.д. Це та практична складова нашої роботи, яка дозволяє краще потім взаємодіяти, - зазначає директор ТК “БеркутБуд” Андрій Сугай.

Розпочали цьогорічну інспекцію з найбільш віддаленої філії “Беркута” у селищі Ясіня Рахівського району. Незважаючи на географічне розташування, саме вона вважається однією з кращих в області. Але розслаблятися не збирається. Після торішньої перевірки тут доукомплектували колектив, удосконалили кілька пунктів щодо роботи магазину й складу, наростили продажі і таким чином ще більше укріпили лідерські позиції.

- Ми багато чого почерпнули з тих побажань, які нам дали минулого року, старалися всього дотриматися. Щось вдалося, є ще над чим працювати, але в принципі, наш колектив сформований і йде тільки вперед, - каже директор Ясінянської філії ТК “БеркутБуд” Галина Дячук.   

“День філії” – чудова нагода офісним працівникам побачити, як у дії виглядає робота на місцях. Під час перевірки члени інспекції звертають увагу на викладку продукції, логіку, зручність і доступ до товару, порядок на складі. Обговорюють питання поставок товару, терміни, логістику. Не менш важливими є зовнішній вигляд продавців і психологічний клімат у колективі.

- Нам усім подобається Ясіняська філія. Дуже приємні люди у спілкуванні. Практично відсутні якісь незрозумілі питання, все вирішується дуже легко, швидко ефективно і напрочуд якісно з їхнього боку, - резюмував по завершенні економіст ТК “БеркутБуд” Олег Гойберг.         

Але “День філії” на “Беркуті” – це не тільки контрольна перевірка, але й колективне свято. Цього року він співпав із днем працівників торгівлі. Тому по завершенні офіційної частини всі дружно вирушили на екскурсію в Буковель. Відомий курорт розбудовується, у тому числі, завдяки будматеріалам Ясінянської філії. Вихідні провели корисно, позитивно, після чого ще більш завзято і згуртовано взялися до роботи.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська