1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Радванці в Ужгороді запрацював оновлений магазин “Беркут” / ФОТО

17.07.2017 16:35 0 Новини партнерів Автор: Голос Карпат
 

Торгівельний комплекс “БеркутБуд” відкрив своє оновлене представництво в Ужгороді у мікрорайоні Радванка.

Магазин і склад по вулиці Будителів,2 працює з 2002 року, однак потреба у розширенні торгової площі назріла давно. За словами директора фірми Андрія Сугая, колишній магазин став надто маленьким для потреб тутешніх покупців, тож у просторому приміщенні вдалося зручніше розмістити весь асортимент товару. Це один із кроків стратегічного плану розвитку фірми та покращення якості обслуговування клієнтів.  

“БеркутБуд” – найбільша і найстарша закарпатська мережа з продажу будматеріалів, яка успішно працює на місцевому ринку майже 30 років. У 9-х магазинах-складах по області представлено 6 тис. позицій товару у 30-ти товарних групах. “Беркут” – офіційний дистриб’ютор відомих виробників, які є давніми партнерами компанії та високо цінують її роботу.

- Ми вітаємо “Беркут” з оновленням філії і бажаємо їй розвиватися в такому ж напрямку. Це наші давні надійні партнери, з якими приємно мати справу, - сказав на відкритті торговий представник компанії “ Снєжка-Україна” В’ячеслав Оп’якін. 

Задоволені розширенням радванської філії і давні клієнти. Кажуть, купують тут, бо впевнені в якості товару і завжди можуть розраховувати на вигідні знижки. Крім того, співвідношення ціни та якості завжди було сильною стороною фірми.

- Цей мікрорайон віддалений від спеціалізованих гіпермаркетів, а будівельних майданчиків багато. Тож “Беркут завжди” виручав і дозволяв придбати все, що потрібно. Тепер асортимент ще більший і клієнти це гідно оцінили, - підкреслив на відкритті приватний підприємець Володимир Присяжний.

Лаки, фарби, сухі будівельні суміші, металопрокат, інструменти та городній інвентар, будівельна хімія, все, що потрібно для водо-газопостачання – це далеко не весь перелік асортименту філії “Беркута” на Радванці. Завдяки досвіду та професійному підходу підприємство постачає будівельникам тільки перевірені матеріали і ті, які їм дійсно потрібні – витривалі, сучасні, енергоефективні. Тож магазин працює і готовий надалі допомагати закарпатцям будуватися та здійснювати ремонти.  

Нагадаємо, нещодавно найстаршій в області мережі з продажу будматеріалів виповнилося 29 років.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська