1. Новини Закарпаття
  2. >

Історія, яка не залишає байдужим

13.05.2016 17:22 Новини партнерів ПРОМО

Через щоденні клопоти ми часто залишаємо осторонь людей, які потребують нашої допомоги.

«Немає часу, іншим разом, своїх проблем достатньо….» - це стандартні фрази, які ми говоримо про себе, щоб якось втихомирити свою совість. Але люди, які потребують нашої допомоги є і про них не слід забувати.

Від так, до світлого свята Воскресіння Христового дві компанії, які займаються відновлюваною енергетикою в Закарпатському регіоні, ТОВ "Акванова Гідроресурс" та ТОВ "Акванова Девелопмент" започаткували хорошу традицію – вітати малозабезпечені сім’ї з Паскою.

«Ідея з першого погляду виглядає простою, але вже після першого спілкування з людьми, ми зрозуміли, що не так важливі наші подарунки, як сама увага цим сім’ям, які через певні обставини потребують допомоги. На мою думку, та і нашого керівництва, кожен бізнес, який працює в якомусь регіоні повинен робити свій внесок в життя громади. Ми регулярно допомагаємо селам, біля яких розташовані наші об’єкти. Подібні ініціативи – це неодноразова акція, а постійний процес», - розказує Богдан Кинів, заступник директора ТОВ «Акванова Девелопмент» Богдан Кинів.

Загалом ТОВ "Акванова Гідроресурс" та ТОВ "Акванова Девелопмент" привітали 55 сімей, у яких всіх є важка життєва історія.«Подібні вчинки заставляють задуматися над тим як ми живемо і як відносимося до своїх близьких. А ще більше над тим – скільки людей навколо потребують простої допомоги ближніх. Щонайменше прояву до них увагу!»

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка