1. Новини Закарпаття
  2. >

Історія, яка не залишає байдужим

13.05.2016 17:22 Новини партнерів ПРОМО

Через щоденні клопоти ми часто залишаємо осторонь людей, які потребують нашої допомоги.

Через щоденні клопоти ми часто залишаємо осторонь людей, які потребують нашої допомоги.

«Немає часу, іншим разом, своїх проблем достатньо….» - це стандартні фрази, які ми говоримо про себе, щоб якось втихомирити свою совість. Але люди, які потребують нашої допомоги є і про них не слід забувати.

Від так, до світлого свята Воскресіння Христового дві компанії, які займаються відновлюваною енергетикою в Закарпатському регіоні, ТОВ "Акванова Гідроресурс" та ТОВ "Акванова Девелопмент" започаткували хорошу традицію – вітати малозабезпечені сім’ї з Паскою.

«Ідея з першого погляду виглядає простою, але вже після першого спілкування з людьми, ми зрозуміли, що не так важливі наші подарунки, як сама увага цим сім’ям, які через певні обставини потребують допомоги. На мою думку, та і нашого керівництва, кожен бізнес, який працює в якомусь регіоні повинен робити свій внесок в життя громади. Ми регулярно допомагаємо селам, біля яких розташовані наші об’єкти. Подібні ініціативи – це неодноразова акція, а постійний процес», - розказує Богдан Кинів, заступник директора ТОВ «Акванова Девелопмент» Богдан Кинів.

Загалом ТОВ "Акванова Гідроресурс" та ТОВ "Акванова Девелопмент" привітали 55 сімей, у яких всіх є важка життєва історія.«Подібні вчинки заставляють задуматися над тим як ми живемо і як відносимося до своїх близьких. А ще більше над тим – скільки людей навколо потребують простої допомоги ближніх. Щонайменше прояву до них увагу!»

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська