1. Новини Закарпаття
  2. >

Опозиційний блок вимагає заборонити носити зброю радикалам

Влада воліла руками радикалів боротися з опозицією. Тепер це зброя обернулося проти самої влади, - йдеться у заяві Опозиційного блоку у зв'язку з подіями під ВР.

Влада воліла руками радикалів боротися з опозицією. Тепер це зброя обернулося проти самої влади, - йдеться у заяві Опозиційного блоку у зв'язку з подіями під ВР.

Перше голосування щодо зміни Конституції, покликане сприяти встановленню миру в Україні, закінчилося кривавим терактом. Радикальні сили, зацікавлені в продовженні війни на Сході, влаштували біля стін Верховної Ради масові заворушення, під час яких в бік правоохоронців було кинуто вибуховий пристрій. Результат - десятки поранених, вже говорять про загиблих.

Ми вважаємо такі дії радикалів не випадковими. Це - не перші акції насильства і хуліганства на політичному ґрунті. На жаль, в сьогоднішній Україні рівень радикалізму зростає з кожним днем. З кожним разом його масштаби стають все ширшими. Разом з радикалізмом зростає і беззаконня, і, - що найстрашніше - безкарність.

Вже не перший місяць проти Опозиційного блоку проводяться агресивні акції з боку праворадикальних елементів, найчастіше із застосуванням зброї. Це - і напад на офіс нашої харківської організації місяць тому, і сьогоднішня атака на приміщення одеської організації партії, і багато іншого.

Опозиційний блок неодноразово звертався до правоохоронних органів щодо необхідності жорсткого припинення дій радикальних елементів, відновлення законності і порядку в країні, проте наші звернення залишалися не почутими. Влада воліла руками радикалів боротися з опозицією.

Тепер це зброя обернулося проти самої влади. Спочатку в Мукачево, а тепер і в Києві озброєні радикали, підбурювані «партією війни», влаштували криваві теракти. Їм плювати на життя мирних жителів, правоохоронців та військовослужбовців - їм потрібно зірвати виконання мирного плану, яке позбавить новоявлених мілітаристів політичних дивідендів і можливості наживатися на війні.

Опозиційний блок категорично засуджує терористичні методи праворадикальних організацій. Теракт біля будівлі парламенту має бути розслідуваний, а винні - суворо покарані. Саме суворість покарання стане кращим запобіжником від подальших злочинних дій.

Ми вимагаємо від влади заходів, що роблять неможливим носіння та використання бойової зброї будь-якими незаконними формуваннями та радикальними угрупованнями. Влада повинна забезпечити безпеку українських громадян, які хочуть жити в мирній і стабільній країні.

Прес-служба партії «Опозиційний блок»

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська