1. Новини Закарпаття
  2. >

Енергозберігаючі системи: як закарпатцям зберегти природу і гаманець / ВІДЕО

01.07.2015 22:18 0 Новини партнерів Автор: Голос Карпат

Зараз, як ніколи набуло актуальності питання економії не тільки природних ресурсів, а і коштів на оплату за комунальні послуги. Відомо, зокрема газ для населення у 2015 році виріс у 7 разів.

І експерти прогнозують подальше його зростання до 2017 року, коли він коштуватиме більш ніж 20 грн. за 1 метр кубічний.

Тому все більше закарпатців встановлюють теплові насоси Vaillant і використовують для обігріву будинку та побутових цілей енергію навколишнього середовища. Приблизно 75% опалювальної енергії обладнання безкоштовно забирає із природи: ґрунту, води, повітря. І тільки 25% оплатної енергії необхідно затратити для роботи самого теплового насоса Vaillant. Найголовніша ж його перевага в тому, що, залежно від типу пристрою, на один кіловат спожитої електроенергії маємо – 4-5 кіловат тепла. На сьогодні це найбільш економічний прилад, який дозволяє обігріти будинок.

Багатьох зацікавлять питання: скільки саме тепловий насос Vaillant дозволяє заощадити коштів та за який період часу окупиться його вартість?

Фахівці порахували, скільки грошей треба витратити, аби отримати 1 кіловат теплової енергії за різних систем обігріву. Якщо грітись електрикою, то кіловат тепла коштуватиме 0,37 грн., твердим паливом (дрова) 0,83 грн., рідким паливом (дизель) 2,03 грн., газом (по ціні найпоширенішої 2 категорії) 0,90 грн. Натомість тепловий насос Vaillant виробляє кіловат тепла за 0,09 грн. Тому ефективність і економність теплових насосів Vaillant очевидна.

Щодо ціни, то тут головну роль відіграють технічні характеристики обладнання. Загалом на Закарпатті теплові насоси Vaillant окуповуються за 5 років. При тому, що мають гарантію на 10, а як показує практика, працюють безперебійно набагато довше.

До того ж і держава пішла на зустріч всім закарпатцям, які прагнуть заощадити не тільки природні ресурси, а і кошти на оплату за комунальні послуги. Кабінет міністрів спільно з державним "Ощадбанком" створили програму компенсації від 20% до 40% вартості кредиту на заходи з підвищення енергоефективності. І все, що для цього потрібно - довідка про стабільні доходи. Людина може не брати кредит, а оформити в банку необхідні документи і відразу ж отримати кошти на компенсацію.

Крім того серед продукції компанії Vaillant ви знайдете багато енергозберігаючого обладнання та альтернативних систем обігріву. Інженери Vaillant допоможуть ділі брати найбільш оптимальні та вигідні рішення саме для вашого будинку.

Vaillant знає свою справу.

Контактна особа: Добоні Павло Петрович

Телефони: +38 050 372 44 00

Електронна адреса: doboni_group@ukr.net

Веб-портал: www.vaillant.ua 

Інформація публікується на правах реклами

 
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська