1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Оптовий ринок «Центральний» запрошує партнерів та відвідувачів

04.06.2015 17:03 Новини партнерів Голос Карпат

Один з найбільших ринків оптової та роздрібної торгівлі у Закарпатській області.  Розташований у місті Виноградів по вулиці Комунальній.

Один з найбільших ринків оптової та роздрібної торгівлі у Закарпатській області.  Розташований у місті Виноградів по вулиці Комунальній.

Територія розділена на декілька секторів і включає у себе оптовий ринок сільськогосподарської продукції, павільйони оптової торгівлі продуктами харчування, магазини будматеріалів, побутової техніки, гастрономічних товарів, одягу та товарів повсякденного вжитку. Також на території ринку обладнаний паркінг із зручними в’їздами та виїздами, кафе з Wi-Fi зонами, сучасно обладнані санвузли. Щочетверга на території ринку працює автобазар. 

Окрасою ринку є кафе «Холодок», розташоване на природному озері, яке знаходиться на його території. Смачні страви української кухні, затишний інтер’єр та обід на терасі посеред озера забезпечать вас гарним відпочинком. 

А ще Оптовий ринок «Центральний» відомий тим, що на його території знаходиийться найдовша у Закарпатській області березова алея.

Запрошуємо партнерів та відвідувачів.

Час роботи: з 3 ранку до 12 вечора

Контактний телефон: 097 875 66 65 (з 9.00 до 18.00 за к.ч)

 

  

 

Інформація публікується на правах реклами

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська