1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Завтра в Ужгороді відбудеться "іноземний" автопробіг за єдність України

01.05.2014 10:36 Архів

Завтра в Ужгороді близько 100 автовласників з іноземними номерами зберуться на автопробіг обласним центром за єдність України та аби повторно звернутися до...

Завтра в Ужгороді близько 100 автовласників з іноземними номерами зберуться на автопробіг обласним центром за єдність України та аби повторно звернутися до...
Анонси: Закарпаття: Завтра в Ужгороді відбудеться іноземний автопробіг за єдність УкраїниЗавтра в Ужгороді близько 100 автовласників з іноземними номерами зберуться на автопробіг обласним центром за єдність України та аби повторно звернутися до Верховної Ради і Кабміну з приводу гальмування законопроекту щодо збільшення термінів транзиту іноземних авто з 5 до 30 днів. Про це повідомив голова ГО «Західноукраїнська асоціація власників транзитних авто» (ЗАВТРА) Павло Білецький.

— Після проходження першого комітету ВР, законопроект щодо збільшення термінів перебування іноземних авто на території України з 5 до 30 днів, був загальмований, — Розповідає Білецький. — Наш юрист, зв’язався з відповідними комітетами ВР і з’ясував, що причиною став негативний висновок Кабміну. Тому ми виходимо на акцію, під час якої підготуємо і підпишемо повторні звернення до ВР та Кабміну з цього ж приводу та окремий документ щодо зменшення мита на іноземні авто. На зустрічі буде також складено план дій ГО ЗАВТРА у цьому напрямку на найближчі місяці.

Активісти ГО «ЗАВТРА» також зазначають, що їхня акція спрямована на підтримку європейських прагнень українського народу та єдність України. Відтак запрошують усіх прихильників такої ідеї зібратися 2 травня о 12.00 на БАМІ на паркувальному майданчику поблизу корпусу УжНУ. Звідти, після обговорення і підписання документів, колона у складі близько 60 автомобілів з українською символікою, і без будь-якого політичного забарвлення, попрямує вулицями Кошицькою і Собранецькою на кордон зі Словаччиною. Там відбудеться символічний мітинг, обговорення та підбиття підсумків акції.
Джерело: Павло Білецький