1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпаття знову прийматиме байкерів та малу авіацію

05.07.2013 14:32 Архів

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція організаторів байкерського зльоту та фестивалю Music Avia Bike Ukraine 2013, що відбудеться 11-13 липня в Ужгороді.


<p>В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція організаторів байкерського зльоту та фестивалю Music Avia Bike Ukraine 2013, що відбудеться 11-13 липня в Ужгороді.</p>

Анонси: 1В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція організаторів байкерського зльоту та фестивалю Music Avia Bike Ukraine 2013, що відбудеться 11-13 липня в Ужгороді.

Про програму цьогорічного дійства розказали співорганізатори Олександр Суханов, представник байкерського клубу Падонки мира та Геннадій Хазан, президент Асоціації приватної авіації та пілотів України (АОПА).Йшлося про хедлайнерів музичного фестивалю, костюмований парад містом, виступи каскадерів, показ авіатехніки і тематичні вечірки. 

 

«Наш фестиваль внесено у всі календарі мотозустрічей та концертів, — зауважив на прес-конференції Олександр Суханов. — Слух пішов, що тут нормально, гарне місто, гарні готелі і люди сюди їдуть. Цього року ми підняли статус заходу і запросили гурт The Rasmus. Переговори вели півроку».

Розташуються байкери у Боздоському парку. Там вже огороджено спеціальну територію для наметового містечка (на місці фан-зони). За словами Олександра Суханова, ця територія буде постійною для проведення байкфесту та інших заходів. Шукають фінансування на облаштування на цьому місці амфітеатру.

Цього року тематичний образ байкарів — гладіатори. У такому вбранні Римської імперії байкери проїдуться Ужгородом у рамках параду.

Близько 60 літаків малої авіації прибуде у четвер, 11 липня, на щорічний байкерський фестиваль MusicAviaBikeUkraine 2013. Пілоти з України, Європи, Росії прибудуть на ужгородське летовище, що продемонструвати мешканцям міста та гостям повітряні судна. Про це розповів Геннадій Хазан, президент Асоціації приватної авіації та пілотів України (АОПА). За його словами, пілоти теж будуть у тематичному вбранні. Показових польоті не передбаченою Але в аеропорту будуть організовані спеціальні екскурсії, глядачі зможуть підійти на 5-10 метрів до літаків. Опісля пілоти приєднаються до святкувань у рамках фестивалю.

Триватиме свято три дні. Перший день — зустріч в аеропорту, парад містом, вечірня програма. Другий день – байкери поїдуть на Радванський кар’єр, а авіатори – на термальні басейни у Косино. Увечері цього дня, 19.00, друга частина концерту.

В Олександра Суханова вже приготовано римський шлем, який йому прислали друзі з Колізею, шиють вбрання, виготовлено меч.

За словами організаторів, готелі на час проведення байк-фесту всі забиті, квитків та літаки та потяги теж не дістати. Чимало фанатів очікується на виступ гурту TheRasmus, яки відбудеться 13 липня.  Тільки Фан-клуб гурту в Україні та Росії налічує близько 30 тисяч фанів. У програмі також заплановано виступ Шона Кара.

Квитки на байк-фести коштуватимуть: перший день -  50 грн., другий – 70 грн., третій день фанзона — 200 грн, решта —  140 грн.