1. Новини Закарпаття

Яценюк полетів економ-класом /ФОТО, яке підірвало інтернет/

06.03.2014 10:09 Архів

Соцмережі підірвало фото Яценюка у звичайному залі очікування «Борисполя», повідомляє
Соцмережі підірвало фото Яценюка у звичайному залі очікування «Борисполя», повідомляє <a href=
LIKE: Яценюк полетів економ-класом /ФОТО, яке підірвало інтернет/Соцмережі підірвало фото Яценюка у звичайному залі очікування «Борисполя», повідомляє
ТСН.

У соціальних мережах поширюється фото прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, який сидить у кріслі в залі очікування одного з терміналів аеропорту «Бориспіль».

Зокрема, у Facebook світлину виклав Дмитро Чигрин.
«Летимо з Яценюком економом до Брюселю», — прокоментував фото автор профілю. «Народ замість привітання приходить і каже: „Слава Україні!“. Люблю вас, українці!», — додав він.

Чигрин стверджує, що світлину зроблено 5 березня в «Борисполі». Як відомо, 6 березня на Яценюка чекають у Брюселі на низці заходів і зустрічей із європейськими політиками та представниками НАТО.

Раніше Яценюк наголошував на тому, що Україна внаслідок безвідповідальної політики минулої адміністрації опинилася на межі дефолту, відтак новим міністрам слід забути про пільги, надбавки та користування дорогими службовими машинами тощо.

«Не пам'ятаю хто писав, але суть у тому, що якщо це і понти, то краще такі, ніж золоті хлібини, царські будинки, інкрустовані діамантами яйця», — зазначив під оприлюдненим фото Чигрин.

Раніше повідомлялося, що в Кабміні хочуть скоротити бюджет на десятки мільярдів.