1. Новини Закарпаття

Янукович відсторонив від посад підозрюваних у розгоні Євромайдану О.Попова та В.Сівковича

14.12.2013 15:45 Архів

Президент України Віктор Янукович відсторонив від посад заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України В.Сівковича та голову Київської...

Президент України Віктор Янукович відсторонив від посад заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України В.Сівковича та голову Київської...
Президент України Віктор Янукович відсторонив від посад заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України В.Сівковича та голову Київської міської державної адміністрації О.Попова за клопотаннями Генеральної прокуратури України у зв’язку з підозрою у причетності зазначених посадових осіб до порушення конституційних прав громадян, які 30 листопада 2013 року перебували на Майдані Незалежності в м. Києві. Про це УНН повідомили у прес-службі Президента.

«Президент сподівається, що Генеральна прокуратура об’єктивно та всебічно проведе розслідування цих подій і запропонує суспільству конкретні юридичні заходи реагування на допущені протиправні дії», — йдеться у повідомлені.

За повідомлення, Глава держави також пропонує правоохоронним органам провести розслідування відкрито і прозоро та поставити крапку в цьому питанні.

Також Президент звертає увагу, що для жодних посадових осіб держави не повинно бути винятків у питаннях відповідальності за вчинення незаконних дій.

Нагадаємо, Володимиру Сівковичу і Олександру Попову через події у Києві 30 листопада вручено повідомлення про підозру у скоєні злочину передбаченого ч.2 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень). Керівнику ГУ МВС у м.Києві В.Коряку та його заступнику П.Федчуку вручено повідомлення про підозру у скоєні аналогічного злочину.