1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Як Закарпаття відзначатиме День Прапора та День Незалежності

18.08.2014 18:43 Архів

Як поінформували у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА, у рамках святкування Дня Державного Прапора України та 23-ї річниці...

Як поінформували у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА, у рамках святкування Дня Державного Прапора України та 23-ї річниці...
Як поінформували у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА, у рамках святкування Дня Державного Прапора України та 23-ї річниці незалежності України заплановано провести ряд заходів, які відбудуться в освітній галузі краю.

1
Органами освіти, молоді та спорту заплановані численні заходи, серед яких: Міжнародний фестиваль національних культур «Карпатський Вавилон», відкритий турнір «Карпатський ведмідь» (м. Ужгород).

Також планується провести парад вишиванок, урочисте вручення Паспорта громадянина України дітям, яким у День незалежності виповнюється 16 років (м. Мукачево).

Серед найважливіших та актуальних заходів — акція «Подарунок захисникові Вітчизни», «Допоможемо пораненому бійцеві»(м. Берегово). Також — виставка малюнків та доробок на тему «Україна – єдина країна”» (м. Чоп). Районний конкурс на кращий учнівський проект «Україна – 23 роки державотворення» пройде у Великоберезнянському районі.

Виставка дитячих творчих робіт «Я – людина. Ми – родина. Дім наш – Україна», фотовиставка «Моя Україно!», майстер-клас з виготовлення українського віночка відбудуться у Виноградівському районі.

Літературно-музична композиція «Україно, моя рідна країна…», круглий стіл «Сторінками історії України», «Люблю Україну, всім серцем люблю» плануються на Іршавщині.

А учнівські конференції «З Днем Незалежності, Україно!», виставка дитячих малюнків «З Україною в серці» — на Міжгірщині.

Відкриття пам’ятних знаків Героям Майдану, години державності «Незалежність: ґенеза української історії», «Україна: шлях у майбутнє», «Місце України як європейської держави у світовій спільноті» відбудуться на Мукачівщині.

У Перечинському районі у таборах з денним перебуванням дітей пройдуть вікторини, конкурси, інформаційні години, перегляди фільмів, приурочені Дню незалежності України.

Цікавий веломарафон «Стежками опришків», виставки квітів «Тобі, Україно», «Найкращі квіти – найкращій Україні», «Нашій Україні, наче тій царівні, Господь уплітає у віночок цвіт» проведуть на Рахівщині.

А на Тячівщині відбудуться поетичні читання, присвячені 23-й річниці незалежності України. На базі сільських будинків культури Хустщини заплановані тематичні вечори на теми: «Хай буде вільна Україна на всі віки, на всі часи», «Тебе благословляємо, Україно-мати», «Ми віримо в майбутнє твоє, Україно!», — зазначили у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

Управління інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю ОДА