1. Новини Закарпаття

Як не об'їстися на Новий рік?

29.12.2013 20:10 Архів

Парадокс: спочатку ми сприймаємо бій курантів, як офіційний дозвіл приступити до безконтрольного «знищення» їжі, а потім засмучуємося через те, що всі зусилля...


Парадокс: спочатку ми сприймаємо бій курантів, як офіційний дозвіл приступити до безконтрольного «знищення» їжі, а потім засмучуємося через те, що всі зусилля...
LIKE: Як не об&<a  class=39;їстися на Новий рік?"/>
Парадокс: спочатку ми сприймаємо бій курантів, як офіційний дозвіл приступити до безконтрольного «знищення» їжі, а потім засмучуємося через те, що всі зусилля корегування фігури були марними.
Ось декілька психологічних прийомів, які дозволять не набрати «зайвого»:
1. 31 грудня не можна відмовляти собі цілий день у прийомі їжі. Інакше ваш організм при частуванні ввечері не зможе насититися. Почніть ранок з рясного сніданку і склянки води, на обід з'їжте курячий бульйон або суп.
2. Перед тим, як сісти за стіл, випийте цілий стакан води. Такий хитрий крок допоможе вам ненадовго обдурити шлунок. Відмовтеся від соку і газованої води.
3. Із запропонованих страв, постарайтеся зупинити свій вибір на трьох — чотирьох, які ви би хотіли спробувати. Визначтеся заздалегідь, чи станете ви куштувати десерт. Якщо ви вирішили їсти десерт, то потрібно відмовитися від одної обраної страви, замінивши її на овочеву нарізку.
4. На тарілку покласти краще те, що намагаєтеся з'їсти відразу. Якщо накладати по мірі з'їдання, то ви навіть не помітите, як з'їсте у два рази більше.
5. Не втрачайте можливості взяти участь у конкурсах чи танцях або ж постійте просто на свіжому повітрі.