1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Володимир Смоланка підписав договори про співпрацю УжНУ з провідними ВУЗами Литви

02.07.2014 14:53 Архів

П’ять литовських вишів – Вільнюський університет, Університет Миколаса Рьомеріса, Литовський медичний університет, Каунаський технологічний університет і...

П’ять литовських вишів – Вільнюський університет, Університет Миколаса Рьомеріса, Литовський медичний університет, Каунаський технологічний університет і...
Знання: 1П’ять литовських вишів – Вільнюський університет, Університет Миколаса Рьомеріса, Литовський медичний університет, Каунаський технологічний університет і Каунаський університет Вітаутаса Великого – розпочали наукову та освітню співпрацю з УжНУ.

Ректор Ужгородського національного університету Володимир СМОЛАНКА під час робочої поїздки до Литви мав зустрічі з представниками вищих навчальних закладів і домовився про співробітництво: «Ставилася ціль – налагодження контактів з провідними вишами Литви та обговорювалася можливість спільних програм – як наукових, так і щодо обміну студентами».

Програми стосуються наукової співпраці з литовськими університетами, допомоги у реалізації освітніх програм в УжНУ, допомоги у входженні ужгородського вишу до Міжнародного консорціуму університетів та Асоціації університетів Європи.

«У рамках співпраці між університетами здійснюватиметься обмін студентами, навчання протягом семестру у дружніх вузах, реалізовуватиметься програма подвійних дипломів та відбуватиметься обмін студентів, що беруть участь у практиках», – відзначив Володимир СМОЛАНКА.

Олексій Шафраньош