1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Візьми Nissan Note у подарунок: стартувала новорічна акція від ТРЦ “Щодня” та ТОВ “ЗакарпатЄвроТранс”

19.11.2013 14:05 Архів

З 18 листопада до 27 грудня цього року в кожного є шанс позмагатися за право отримати машину в святковий подарунок під ялинку.

З 18 листопада до 27 грудня цього року в кожного є шанс позмагатися за право отримати машину в святковий подарунок під ялинку.
Різне: 1З 18 листопада до 27 грудня цього року в кожного є шанс позмагатися за право отримати машину в святковий подарунок під ялинку.

Для цього потрібно стати учасником спеціальної новорічної акції від ТРЦ «Щодня» та ТОВ «ЗакарпатЄвроТранс». А це дуже просто.

Варіант №1: купіть будь-який товар або розважтесь з друзями у ТРЦ «Щодня» на суму від 400 гривень, заповніть анкету та вкиньте її в акційну скриньку особисто, і все – Ви претендент на авто.

Варіант №2: придбайте авто в будь-якому з салонів ТОВ “ЗакарпатЄвроТранс”, що на Автограді, або замовте там послугу від 1300 гривень, заповніть анкету учасника та вкиньте її у лототрон особисто, і все – Ви також претендент на авто.

Варіант №3: попросіть своїх рідних скористатися першими двома варіантами, і тоді Ваші шанси подвояться, потрояться і так далі ;)

Святковий розіграш відбудеться 28 грудня 2013 року в суботу о 15:00 перед центральним входом ТРЦ «Щодня», що на вулиці Возз’єднання, 20 в Мукачеві.

Окрім автомобіля організатори акції підготували для Вас ще чимало цінних призів.

Різне: 2

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: для отримання призів, у тому числі головного призу, автомобіля Nissan Note, присутність учасників акції на розіграші обов’язкова. При собі обов’язково слід також мати верхню частину акційного талону та паспорт для підтвердження особи.

Телефони для довідок: 050 338 32 50, 03131 3 80 00.

*Під подарунком мається на увазі продаж за 1 грн.

Різне: 2

Головну ціль усіх учасників акції вже доставили на площу перед цетральним входом ТРЦ «Щодня» та зав'язали святковий бант.

Більше про акцію та організаторів читайте на офіційних сайтах ТРЦ «Щодня» та ТОВ «ЗакарпатЄвроТранс».