1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Від 21 грудня в ужгородських школярів розпочалися довгождані тритижневі канікули

21.12.2013 19:13 Архів

Уже з понеділка міські школярі не ходять на навчання – 21 грудня почалися довгождані тритижневі канікули. Щоправда, учні, які вбачають у канікулах не тільки сон до...

Уже з понеділка міські школярі не ходять на навчання – 21 грудня почалися довгождані тритижневі канікули. Щоправда, учні, які вбачають у канікулах не тільки сон до...
Уже з понеділка міські школярі не ходять на навчання – 21 грудня почалися довгождані тритижневі канікули. Щоправда, учні, які вбачають у канікулах не тільки сон до обіду й сидіння перед комп’ютером чи телевізором, зможуть і далі відвідувати улюблені гуртки та секції при навчальних закладах.

«Протягом канікулярного періоду діятимуть усі секції, гуртки; учні зможуть присвятити час і науково-дослідницьким роботам у МАН, – зазначає начальник управління освіти Ужгорода Оксана Бабунич. – Точна кількість наукових робіт, котрі будуть представлені цього року, поки що невідома, але сподіваємося, що їх буде стільки ж, як і торік, хоч маємо надії на більше».

На час канікул кожен заклад складає свій план заходів. До них належить і відзначення Новорічно-Різдвяних свят у стінах рідних шкіл. «Заявок щодо поїздок кудись класами наразі не було, та час на їх організацію ще є, – каже освітянка. – Я ж сподіваюся, що ми не будемо робити винятку з давно усталеного правила й обов’язково забезпечимо своїх школярів активним відпочинком з класом».

Із загальноміських заходів, що відбуватимуться під час канікул, Оксана Юріївна виділяє конкурс-огляд вертепів «Дивная новина»: «Він уже став традиційним для нас. Запланований на 8 січня. Діти його чекають з нетерпінням».

Іннеса МАНЗУЛИЧ, газета «Ужгород»