1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді відбудеться грандіозне святкування Днів міста

04.09.2013 12:30 Архів

Нагадаємо, цього року місто відмічатиме своє 1120-річчя.

Нагадаємо, цього року місто відмічатиме своє 1120-річчя.
Анонси: 1Нагадаємо, цього року місто відмічатиме своє 1120-річчя.

Найбільш цікавими моментами святкування стануть виступ молодої співачки Еріки, гала-концерт, на котрий ще запрошують зірок, виступ команди Поповича, дівчата-барабанщики зі Львова, живі скульптури, фаєр-шоу, тощо

Задіють в урочистостях і площу Петефі — встановлять там дитячі майданчики. Концерт же буде відбуватися на площі Поштовій.

Пройде в Ужгороді ярмарок вина і ярмарок сувенірів. На Фединця буде проведено традиційний осінній ярмарок. Відбудеться і традиційна хода містом.

Багато підприємців цього року погодилося фінансово підтримати заходи. Вклади від 200 до 20 тисяч гривень дали в сумі близько 60 тисяч додаткових коштів. Решта фінансуватиметься за рахунок міського бюджету, оскільки Кабінет Міністрів поки кошти на проведення Дня міста не виділив, навіть попри прийняту постанову№ 2128а «Про відзначення 1120-річчя заснування міста Ужгорода

Повідомили також про деякі стратегічні плани щодо вдосконалення міства Ужгород. Так, Православну набережну реконструюють, зокрема збільшять кількість лавиць. Також буде оголошено тендер на на капітальний ремонт по вулиці Капушанській. Шашку замінять на асфальт, використавши її в центрі міста. На площі Петефі встановлять МАФи, фонтан та європейські кафе. Втім, точні дати проведення цих змін не повідомляються.
Мукачево.net