1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді активно розвивається напрямок - «Йога для всіх і для кожного»

04.08.2014 15:17 Архів

Йога може бути доступною кожному. І не обов’язково мати спеціальну фізичну підготовку, гнучке тіло чи певний вік. Зцілити тіло, розум і душу за допомогою йоги...

Йога може бути доступною кожному. І не обов’язково мати спеціальну фізичну підготовку, гнучке тіло чи певний вік. Зцілити тіло, розум і душу за допомогою йоги...
Йога може бути доступною кожному. І не обов’язково мати спеціальну фізичну підготовку, гнучке тіло чи певний вік. Зцілити тіло, розум і душу за допомогою йоги можливо й тим, хто нею ніколи не займався, має якісь упередження чи просто не вірить у себе. В Ужгороді активно розвивається напрямок — «Йога для всіх і для кожного», де на заняттях позитивного результату досягають всі. Чи не вперше це складне поняття адаптоване для звичайних людей «з вулиці».

Проводить заняття Діана Семак, сертифікований інструктор йоги (проходила навчання в Індії, працює у напрямках хатха-йога, гімалайська йога, йогалатес).
«Цей стиль відрізняється від інших. — розповідає Діана – ми поєднуємо фізичні вправи, трохи медитацію, візуалізацію, легкі пранаями. Відбувається перше грамотне знайомство з йогою. Мета — навчити усвідомити кожного момент «тут і зараз», дуже важливо заглибитися у с себе і відволіктися»
.

Комбінація різних режимів дихання і інтенсивності тренувань дозволяє зміцнити м’язи. Регулярні заняття допоможуть підтримати у порядку свій хребет і суглоби, покращить здоров’я і дозволить почувати себе добре кожен день.

«Йога дозволяє бути людині вільною, незалежно від того, що проходить навколо тебе. Всесвіт – це спокій. Але це не означає байдужість до того, що відбувається. Йога – це інструмент, який допомагає зцілити тіло, розум і душу. Вона дозволяє пізнати гармонію Всесвіту і поділитися Любов’ю з тими, хто навколо. Простір відповідатиме до вас так, як ви до нього ставитеся»
, — додає інструктор.

Знання є в кожної людини, просто треба їх пригадати, — кажуть фахівці. А йога для цього — один з найкращих інструментів!

Приєднатися до групи можна у будь-який момент. Заняття проходять як для жінок, так і для чоловіків будь-якого віку. Запис за телефоном 050 62 75 030 (Діана).

«Йога для всіх і кожного!»

Ужгородський прес-клуб