1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні спалахнув учнівський бунт

09.11.2013 13:31 0 Архів

В українських школах терміново готуються до нової перевірки знань від Міністерства освіти, що для учнів 5 та 10 класів розпочнеться за 3 доби і триватиме...


В українських школах терміново готуються до нової перевірки знань від Міністерства освіти, що для учнів 5 та 10 класів розпочнеться за 3 доби і триватиме місяць.
Вчителі не знають, як втиснути нові тестування в і так щільний робочий графік, учні не знають, як терміново підготуватись до контрольних за 12 предметами за програмою останніх років, а батьки готуються викладати гроші за додаткові збірки завдань. У більшості українських шкіл такими новими контрольними і новаціями від Міносвіти обурились.

Батьки, аби захистити дітей від марних, на їхню думку, перевірок збирають підписи до Міністерства з проханням скасувати додаткові зрізи знань.
«Лист до Міністерства з прохання відмінити моніторинг, бо це не має доцільності — діти і так щоразу проходять підсумкові атестації. До моніторингу всім учням слід іще й підготуватися, зокрема отримати зразки ймовірних завдань. Їх не роздають у школах, їх треба купити», — обурюються батьки.
В освітньому комітеті парламенту порахували, хтось гарно заробить на такій перевірці. А у Міносвіти кажуть — хочуть поліпшити рівень знань, і нікого не примушують купувати книжки, адже на їхньому сайті ці завдання можна роздрукувати безкоштовно.
У більшості містечок і селищ України Інтернетом удома можуть похвалитися не всі. Учителі неофіційно зізнаються, що в терміновому порядку міняють шкільні графіки.
ТСН.ua