1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Іршавській бібліотеці відбувся бібліоміст з відомим закарпатським письменником

06.09.2013 18:50 Архів

Саме таку назву мала поетична онлайн-зустріч з Дмитром Дмитровичем Кремінем, яка відбулася в Іршавській центральній районній бібліотеці у відділі...

Саме таку назву мала поетична онлайн-зустріч з Дмитром Дмитровичем Кремінем, яка відбулася в Іршавській центральній районній бібліотеці у відділі...
Знання: 1Саме таку назву мала поетична онлайн-зустріч з Дмитром Дмитровичем Кремінем, яка відбулася в Іршавській центральній районній бібліотеці у відділі бібліотечно-інформаційних технологій 6 вересня 2013 року.

Завдяки програмі «Бібліоміст» наші користувачі мали можливість поспілкуватись по Skype з нашим славним земляком, який проживає в м. Миколаєві. Приємною несподіванкою для поета стала присутність на зустрічі рідних сестер – Людмили та Ганни, Ганни Попик, вчителя сільської школи, а за одно і засновника музею «Суханівська світлиця» де експонуються, зберігаються та збираються матеріали про нашого земляка.

Знання: 2Ведучий, В. В. Кузан, був своєрідним посередником між присутніми і самим поетом, адже вони є давніми друзями, багато спілкуються по Skype, завжди в курсі подій один одного. Також поет мав можливість поспілкуватися з В. В. Шкірею, головним редактором районної газети «Нове життя», Ю. Ю. Мельником, о. Василієм Ігнатом, поціновувачами творчості – М. О. Воскобійник, М. Данканич, Г. Ю. Пальок.

Спогадами про Дмитра Креміня як читача поділилась М. А. Ряска бібліотекар районної бібліотеки, яка в 60-ті роки працювала в сільській бібліотеці, і мала можливість прививати любов до книги та читання малого Дмитрика. Співведучою зустрічі була Л. І. Бровді провідний методист районної бібліотеки, а технічну підтримку організували бібліотекарі відділу бібліотечно-інформаційних технологій Б. Боїшко та Д. Копін. Перегляд літератури «… не я пишу – це мною пише Бог», який підготувала зав.відділом обслуговування Кепша О. І., крім присутніх, мав можливість також побачити і сам поет.

Знання: 3