1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Ужгородські школярі створять безпілотник для українських військових /ВІДЕО/

29.08.2014 12:10 0 Архів

Ужгородські школярі із авіамодельного гуртка взялися створити безпілотник для нашої армії. Літак-розвідник здійснюватиме 20-хвилинні польоти на відстань до 3-ох...

Ужгородські школярі із авіамодельного гуртка взялися створити безпілотник для нашої армії. Літак-розвідник здійснюватиме 20-хвилинні польоти на відстань до 3-ох кілометрів. Також діти планують зробити його надлегким.Про це повідомляє ЗІК.

У гуртку авіамодельного спорту хлопці уже впродовж кількох тижнів майструють справжнього повітряного військовика.

«Ми з самого початку думали над тим, як би зробити його легшим, маневренішим та протиударним. Він буде літати з камерою та спостерігатиме за терористами, які наступають на нас», – повідомили юні розробники.

Хлопці запевняють, що цей літак – особливий. Його вага лише два з половиною кілограми. Має безпілотник й інші функції – розвідника.

«Він може літати як на двигуні, так і без двигуна у вільному польоті. Таким чином, його не буде чутно», – пояснив учень Мирослав Сидор.

Місяць тому до керівника авіагуртка звернувся товариш, котрий зараз служить під Луганськом та сказав, що там, на Сході, вони дуже потребують безпілотника.

«Він просив саме такий апарат, який може робити розвідку, щоб він був простим у керуванні. Адже радіокеровані моделі – дуже специфічні», – розповів керівник авіамодельного гуртка Олексій Ільченко.

Зараз апарат готовий уже наполовину. Залишилось доробити обшивку і встановити електроніку, на яку уже чекають. Щойно прибуде апаратура, розвідника завершать і відправлять на фронт.

Молоді ж розробники тішаться хоч і маленькою, але все ж допомогою українським військовим.