1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ужгород: 15 серпня відбудеться шоу-концерт The Invisible Planet /АНОНС/

05.08.2014 09:06 Архів

15 серпня в Ужгородському амфітеатрі відбудеться шоу-концерт The Invisible Planet (Невидима планета), в якій візмуть участь багато талановитих людей різних...


15 серпня в Ужгородському амфітеатрі відбудеться шоу-концерт The Invisible Planet (Невидима планета), в якій візмуть участь багато талановитих людей різних...

15 серпня в Ужгородському амфітеатрі відбудеться шоу-концерт The Invisible Planet (Невидима планета), в якій візмуть участь багато талановитих людей різних спеціалізацій.

Вже не вперше організовує дійство такого масштабу в Ужгороді Дмитро Фесенко (Павлов), який розповів детальніше про задум двох концертних програм, з яких складається нове шоу The Invisible Planet.

«Першою половиною концерту є науково-фантастична постановкаGenetic Station, яку супроводжуватиме моя авторська музика, — розповідає композитор. - Концепцією цього театрального дійста є відображення людської сутності, тобто на сцені буде показано іронію: те, що людина створює — те вона і знищує».

За словами Дмитра, друга половина концерту буде виглядати інакше і називатиметься Secret World Of Music: «Це сюрреалістичний театр під музику багатьох гуртів та виконавців Закарпаття: Z.K.M. (Земля Королеви Мод), Елегантно Зіпсовані, ATATI, Be Good та інших».

Також серед запрошенних: студія сучасного танцю «Бліц», Юлія Миронова (пісочна анімація), Юлія Єгорова (майстер-клас з інтуїтивного ліплення), Dragonfly (театр вогню), «Брачос» (чоловіча перукарня).

Наразі квитки можна придбати за 40 грн за телефоном 095 21 21 934. Вже на вході коштуватимуть по 50 грн.

Початок заходу о 21:00.


Попередні проекти Дмитра Фесенка (Павлова):
— Pink Floyd Tribute Show (2009) присвячений легендарному колективу Pink Floyd;
— Experimental Project (2010) присвячений батькові Дмитра та трагедії на ЧАЕС;
— Project 02:00 (2011) літературно-музичний проект;
— Secret World Of Music (2011) присвячений легендарному англійському композитору Пітеру Габріелу;
— Down On Earth (2011-2012) відеопроект;
— In The Flesh! (2012) присвячений легендарному англійському композитору Роджеру Уотерсу;
— Hypnotist Audience (2012) присвячений геніальному художнику сюрреалізму Сальвадору Далі.