1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У п'ятниця в Ужгороді пройде фестиваль-ярмарок «Сонячний напій»

24.04.2014 15:34 Архів

У рамках «Сакура-фесту’2014» з 25 до 27 квітня на набережній Незалежності в Ужгороді вже традиційно відбудеться фестиваль-ярмарок вина та меду «Сонячний напій»....

У рамках «Сакура-фесту’2014» з 25 до 27 квітня на набережній Незалежності в Ужгороді вже традиційно відбудеться фестиваль-ярмарок вина та меду «Сонячний напій»....
Анонси: 1У рамках «Сакура-фесту’2014» з 25 до 27 квітня на набережній Незалежності в Ужгороді вже традиційно відбудеться фестиваль-ярмарок вина та меду «Сонячний напій». Офіційне відкриття фестивалю – у п’ятницю, 25 квітня, о 14.00. Спільними зусиллями захід організували управління та відділи Ужгородської міської ради, підприємці, творчі колективи і виконавці міста.

Неподалік Лінгвістичної гімназії імені Т.Г.Шевченка упродовж трьох днів виступатимуть колективи Ужгородського міського центру дозвілля-будинку культури, зокрема народні танцювальні ансамблі «Ритми молодості», «Писанка», народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Ужгород», вокальний ансамбль «Писанка», зразковий театр танцю «Диво», студія поезії «Чарівне слово», а також ромський ансамбль танцю «Романо кгелібе», танцювальний ансамбль творчого центру «Зефірчик», зразковий вокальний ансамбль «Перлинка» та окремі виконавці.

Ужгородцям та гостям міста запропонують свою продукцію близько 130 підприємців. З-поміж них – 40 виноробів і майже 10 продавців меду й продуктів бджільництва. На набережній Незалежності розмістять 20 павільйонів громадського харчування і 60 сувенірних яток. На площі Театральній та поблизу ЗОШ №3 працюватимуть дитячі атракціони.

Прес-служба Ужгородської міської ради