1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У генконсульстві Угорщини розкажуть про транскордонні проекти

13.02.2014 14:20 Архів

У понеділок, 17 лютого, о 13.30 в Генеральному консульстві Угорщини в м.Ужгород відбудеться заключна конференція по проекту «Регіональне співробітництво в країнах...

У понеділок, 17 лютого, о 13.30 в Генеральному консульстві Угорщини в м.Ужгород відбудеться заключна конференція по проекту «Регіональне співробітництво в країнах...
У понеділок, 17 лютого, о 13.30 в Генеральному консульстві Угорщини в м.Ужгород відбудеться заключна конференція по проекту «Регіональне співробітництво в країнах Програми Східного Партнерства: обмін досвідом і практичними досягненнями».

У заході візьмуть участь:
  • Йожеф Бачкаі – генеральний консул Угорщини в м. Ужгород;
  • Йожеф Торпоі – директор Центру українсько-угорського регіонального розвитку;
  • Марія Кулчар – керівник Інформаційного центру «Форум» (Словаччина);
  • Дора Сендрак – голова Фонду регіонального громадського центру (Угорщина).

У ході конференції будуть представлені результати проекту на території Закарпатської області та на території Вишеградських країн. Після урочистого вручення сертифікатів організатори детальніше розкажуть про проекти, які планують впроваджувати.

Основною метою проекту є навчання по управлінню, розвитку та написанню різних проектів на території Закарпатської області для представників громадських організацій регіону. Навчання проводилося з квітня 2013 року до січня 2014 року на базі Берегівського туристичного інформаційного центру.

Проект впроваджувався Центром українсько-угорського регіонального розвитку в рамках Програми Східного Партнерства за фінансової підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду.