1. Новини Закарпаття

Ця каторжна математика

05.04.2014 15:43 Архів

Математика… Скільки болю викликає це жахливе слово… А все через те, що «математика — це цариця всіх наук». Ох, перевищує вона свою значущість у житті...Математика… Скільки болю викликає це жахливе слово… А все через те, що «математика — це цариця всіх наук». Ох, перевищує вона свою значущість у житті...
LIKE: Ця каторжна математика

Математика… Скільки болю викликає це жахливе слово… А все через те, що «математика — це цариця всіх наук». Ох, перевищує вона свою значущість у житті пересічної людини. Загордилася ця цариця. Гадає, що її тригонометричні функції та аксіоми стереометрії знадобляться в житті більшості людей.

LIKE: Ця каторжна математика

А тепер відкинемо сарказм та поговоримо про серйозне...Із сьомого класу учні «потерпають» від каші в голові, яка вариться під час вивчення математики. Ні, я не проти вивчення цього предмету, але те, що ми вивчаємо зараз — сміття, яке ніколи не знадобиться пересічним людям. Так, можливо, математика розвиває людську логіку і все таке, але, як на мене, то вона протирічить будь-якій логіці.

LIKE: Ця каторжна математика

Я не нав'язую читачам свою думку, я всього-на-всього висловлюю її. Можливо, інші вивчаючі учнями предмети так само не принесуть великого зиску кожному з нас, але, впевнена, що учні будуть значно вдячніші вчителю англійської, права чи літератури, ніж за той «багаж знань», що дав їм учитель математики.

Жодним чином не хочу образити вчителів математики чи учнів, що люблять цей предмет.
P.S Я від щирого серця бажаю, щоб обжнювачам математики згодилися синуси та косинуси, теореми та аксіоми, функції та рівняння, паралелі та перпендикуляри.